Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-18 fiúk! Nektek milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-18 fiúk! Nektek milyen lányok tetszenek vagy mi az ideálotok? ( külső és belső tulajdonsádok)

Figyelt kérdés
Meg ha a lánynak van valami hibája (külső) de attól függetlenül a személyisége vagy valami más megtetszik benne akkor képesek vagytok elnézni a hibáit?

2015. okt. 31. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nekem ez: Hátközépig érő szőke haj, szép arc, kék szemek, szép fogsor (!), 160-165 cm magas, normál testalkat. Belső: Okos, kedves, vicces, romantikus alkat, talpraesett (!)
2015. okt. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Telt, nagy mellű, nagy fenekű, jó fogdosni. Kb. ennyi
2015. okt. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló nem épp a legértelmesebb választ adta, de most inkább válaszolnék ahelyett, hogy kritizálok.

A fiúknak nincs ideáljuk, vagy csak egy darabig, amíg nem látott elég szép lányt. Másrészt a belső tulajdonságokról: jó, ha feleannyira értelmes lányokat találok, mint én, ez a szomorú és csúf valóság...

A külső hibákat nem tudom, mire írtad, ha pl. fogszabályzóra, vagy kis dekoltázsra, akkor no para, ha egy fiúnak általánosságban tetszel, akkor nem fog ilyen dolgokat nézni. Másrészt amelyik fiú nem értékeli azt a lányt, aki ha nem is szép, de egyénisége van, az nem érdemli meg, hogy a barátnője légy. Kezdetnek ennyi, tán még később írok...

2015. okt. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
3-as vagyok, és 16 leszek 2 hónap múlva
2015. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Elso valaszolo!


Te is ilyen idomokkal rendelkezel? Ne haragudj de eleg furcsa szamomra... ;)

2015. okt. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1 vagyok hat a szemszín stimmel +25cm és a magasság is a hajam sajnos barna és rövidre van nyírva, fogsor stimmel szóval ja, majdnem ilyenekkel :D
2015. nov. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja es 16 fiú vagyok
2015. nov. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!