Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szórakozóhelyen mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szórakozóhelyen mit gondoltok egy ilyen pasiról?

Figyelt kérdés

Nem iszom egyáltalán alkoholt, vagy ha igen, akkor is nagyon minimális mennyiséget! Véleményem szerint nem feltétlen szükséges alkohol ahoz, hogy jól érezze magát az ember.


Ha megtetszik egy leányzó, akkor nem csak úgy odamegyek és elkezdek vele táncolni, hanem először megkérdezem, hogy nincs e kedve beszélgetni egy kicsit! Azért így teszek, mert ha beszélgetni, egyszóval megismerni sem szeretne, akkor valószínűleg nem jövök be neki, szóval táncolni pláne nem jó ötlet. Beszélgetés alatt meg hamar kiderül, hogy szimpatikusak vagyunk e egymás számára és ha az eredmény pozitív, akkor jöhet a következő szint, a tánc!


Ahoz, hogy szórakozóhelyen megcsókoljak valakit, nagyon nagy benyomást kell tennie rám és itt főként a folytatásra gondolok. Arra hogy legyen következő találkozó, egy randi! Nem vagyok a híve annak, amit a mai szórakozóhelyeken elég sokan képviselnek: Ismeretlenül egymást csókolgatva és taperolva lötyögnek a tánctéren!


Amúgy barna hajú, kék szemű, arcra lány ismerőseim szerint helyes 20 éves egyetemista srác vagyok! Mérnökinformatikusnak tanulok, ha minden jól megy, informatikai biztonsági és rendszermérnök leszek egy csodálatos napon! Testalkatilag magas vagyok, 190 cm, viszont sajnos eléggé vékony, egy baleset miatt eléggé lefogytam, de már igyekszem visszaszerezni a súlyom, lassan meglesz a 70kg is :D


Na lányok, mit gondoltok rólam, egyes ismerőseim szerint eléggé papás vagyok, mások szerint egy főnyeremény :D



2015. nov. 6. 20:19
 1/4 A kérdező kommentje:

Egy fontos pontot lehagytam, mely a megjelenés. A kicsit könnyed eleganciát részesítem előnyben.


Például egy átlagos egyetemi viseletem: egy barna bőrcipő, egy elegánsabb farmernadrág, egy barna bőr öv és betűrve egy elegáns férfi ing!

2015. nov. 6. 20:27
 2/4 anonim válasza:
Nekem tetszene ez a viselkedés. :) Én is hasonlóan gondolkodom. (Nem fogyasztok alkoholt, sok kortársammal ellentétben.) Szerintem az ilyen gondolkodású lányoknak mint én ez bejön. De van egy két barátnőm akinek ez nem tetszene. Szerintem ezt embere válogatja. :D 17/L
2015. nov. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy önbizalomhiányban nem szenvedsz. Egyébként a szórakozóhelyi viselkedéssel egyetértek, én is kicsit konzervatívabb típus vagyok. Szóval biztosan találsz neked való lányt.
2015. nov. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Annyira sajnálom, hogy a nálad kicsivel fiatalabbak nem hasonlóképp gondolkoznak (és ha jobban belegondolok,a kortársaid se nagyon vannak ezzel így).

16/L

2015. nov. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!