Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket zavar, ha az a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar, ha az a lany, aki tetszik nektek soha nincs egyedül, hanem a barátnőjével/baratnoivel járkál pl a suliban?

Figyelt kérdés

Mivel így nem/nehezebben tudtok odamenni hozza, mintha csak egyedül lenne


Van, hogy azert nem nyittok egy lany fele, mert soha nem látjátok egyedül es ezért nem mertek odamenni hozza?



2015. nov. 8. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor el kell küldeni a barátnőit picit arrébb.
2015. nov. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy a csaj kell odébb hivni de ha néha egyedül mész akkor ezt se kell
2015. nov. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ja, elég kellemetlen, mikor el kell hívni a kiszemeltet a többiektől, főleg, ha nem, vagy alig beszélgettek amúgy és csak randizni akarjuk elhívni.Plusz ott van, hogy több ember előtt beégsz, ha nemet mond.
2015. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző megírta, pontosan, nagyon kellemetlen minden fiúnak, néha hagyd el az öribarikat, mert nem kapsz fiút!
2015. nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

és a fiuk, vagytok annyira szemfülesek, hogy észreveszitek, hogy mikor megy egyedül a lány? :D

csak mert pl én ( ez ezzel szerintem nem vagyok egyedül) nem szeretek egész nap egyedül mászkálni a suliban

2015. nov. 8. 21:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, zavar és pont azért, amit leírtál.
2015. nov. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3.vagyok.

Ha tetszik egy lány, akkor nyilván ránézek időnként, de nem megyek át zaklató módba :D

Tehát nem fogom követni, csak azért, hogy esetleg egyedül legyen és odamehessek hozzá.Viszont, pl, ha pont egy irányba megyünk és látom, hogy egyedül van, esetleg egyedül megy ki a teremből (egyetem, szóval gimihez képest kicsit más a helyzet, de hasonló), akkor viszont odamegyek.

2015. nov. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!