Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Laaanyok! ^_^ Lefordítanátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laaanyok! ^_^ Lefordítanátok légyszíves azt amit mondott ismerősöm?

Figyelt kérdés
[link]
2015. nov. 12. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem arra utalt h konkrét dolgot mondj h mi szép haja szeme ruha stb
2015. nov. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
lányfordító nem lehet lány..:D Lányfordító csak is fiú lehet, a fiúk tudják fiúnyelvre lefordítani..:D Arra céloz, hogy konkrétan megmondani nem a legelőnyösebb dolog, inkább célozgatva érdemes.. Megölelni meg csak közeli lány ismerősöket érdemes, mert a többi félreérti, többet lát bele.. Ha meg nem vagytok annyira szoros kapcsolatban egy lánnyal amúgy is minek ölelgeted?:D Azt szokták ölelgetni az emberek, akit nagyon szeretnek, akár szoros barátilag, vagy akibe bele vannak esve..:D
2015. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pl az sokkal jobban esik egy lánynak szerintem pl, hogy: "nehezen tudom elképzelni rólad, hogy nincs fiúd, biztos sokak tolonganak érted:D" mint az, hogy :"Szerintem nagyon szép vagy!"
2015. nov. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
tehát körülírod azt hogy szép, nem konkrétan leírod neki..;D
2015. nov. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#2 Akkor lecci fordítsd le angolra és úgy...

De amúgy csak azért szeretném megölelni mert már másfél éve nem öleltem meg egy lányt se! És senki nem engedi meg, akik meg mégiscsak azokkal meg nem tudok találkozni.

Amúgy ez a lány megengedte csak soha nem futunk össze...

2015. nov. 12. 20:01
 6/8 anonim ***** válasza:
én 20 év alatt nem sok lánnyal ölelkeztem, és ha igen, annak komoly oka volt.. Nem mindenki tekinti ezt olyan dolognak, amit csak úgy osztogatni lehet, ha kéri valaki..:D
2015. nov. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt, h ha szerelmet vallanál neki úgy friendzone-ba rakna mint a huzat :"D
2015. nov. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nemondod?
2015. nov. 12. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!