Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat tőlem? Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy fiú osztálytársammal nagyon jóban lettem nyáron,randit is terveztünk,én többet is szerettem volna,de nem mondtam el neki. Aztán jött a suli,és felvettem a poker arcot,nem foglalkozom vele,ő pedig azóta is folyton keresi a társaságomat. Ő alapból egy ilyen életvidám,mindenkivel barátkozó ember.

És mire elfelejtettem őt,újra betoppan az életembe.

Szerintetek mit akarhat tőlem?



2015. nov. 21. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
De miert kezdted el hanyagolni? Akkor most akarsz tole valamit vagy sem?
2015. nov. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 eznemlényeges ***** válasza:
Hát lehet, hogy tetszel neki, de ha barátkozós, lehet hogy csak hiányolja a társaságodat(mint barátét), de én szerintem tetszel neki, és hiányoztál
2015. nov. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ő nem mutatott felém semmi olyan jeleket,amiből leszűrhettem volna,hogy többet akarna. Én azt akartam. Ezért inkább a barátságot is megszakítottam
2015. nov. 21. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!