Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen? SOS

Figyelt kérdés

Ma a legjobb barátnőmnél voltunk,nem volt otthon náluk senki csak mi.Arról beszéltünk,hogy milyen lehet az első csók (neki még nem volt,nekem igen,de az is inkább szájrapuszi féle) meg az első petting (ebben egyikünknek se volt része)

Aztán valahogy arra jutottunk,hogy kipróbáljuk és a pusziból csók lett,aztán nyelves,majd petting.Aztán hazaért az anyja,csöngetett,úgyhogy nem buktunk le,de én gyorsan hazahúztam.

MI LEGYEN??MIT CSINÁLJAK HA LEGKÖZELEBB LÁTOM??HÉTVÉGÉN TALÁLKOZUNK!!4



2015. nov. 23. 17:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem,hogy én 15/l és ő is.Tudtommal eddig mindketten heterónak gondoltuk magunkat de nagyon jó volt,így elbizonytalanodtam.
2015. nov. 23. 17:54
 2/6 anonim ***** válasza:
Erre annyit tudok mondani hogy sok boldogságot nektek.
2015. nov. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
megoldódott,gyors volt,minden oké,felhívtam, a kérdés kiírása után megbeszéltük!! :)
2015. nov. 23. 18:03
 4/6 anonim ***** válasza:

és mi lett a vége :D

most már érdekel minket

2015. nov. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
de tényleg mi lett a vége?
2015. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy biszex kislány vagy. Mit akarsz?
2015. nov. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!