Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Előfordulhat az hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Előfordulhat az hogy van barátnőtök, de közben egy másik lány is tetszik?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok,de ismerek egy fiút akinek van barátnője, de nem tudom hogy mennyire komoly a kapcsolatuk. Csak azt szeretném tudni hogy lehetséges-e hogy a fiúnak egy másik lány is tetszik a barátnője mellett? Vagy olyan előfordulhat hogy a barátnőjébe szerelmes, de közben más is tetszik neki de csak külsőre?

#fiú #szerelem #kapcsoltal
2015. nov. 30. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehet, hogy bejössz neki
2015. nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fiúkat hanyagolj, mert lépcsőzetesen te is így jársz.
2015. nov. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint ha szerelmes vagyok akkor pont lesz.rom a többi lányt. Nem tetszik más, csak ő. Tetszhetsz neki, csak ahogy a második mondta: ne hogy te is így járj.
2015. nov. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvalóan tetszik más is,hiszen nem kapcsol ki a férfi agy. Csak egészen egyszerűen nem foglalkozom velük.

Hagyd az olyat,aki foglalt,mindenkinek jobb lesz. Te sem kerülsz konfliktusba a barátnőjével,és az ő barátnőivel. És megkíméled őket egy csalódástól. Keress mást,olyat,aki szabad. Javaslom,hogy ne várj arra,hogy szakítsanak.

18F

2015. nov. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az emberek nem vakulnak meg attól, hogy van párjuk.
2015. nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!