Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért piszkál folyton?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért piszkál folyton?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdtem a kilencedik osztályt és gólyatáborban szert tettem pár barátra. Az egyik sráccal szinte folyton fogjuk egymás kezét meg ölelkezünk, de nem vagyunk szerelmesek egymásba. Viszont a srác folyamatosan piszkál pár hónapja és nem értem miért. Eléggé idegesítő hogy ezt csinálja. Miért műveli ezt velem?

14/l



2015. dec. 11. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem neki valószínűleg tetszel. ;)
2015. dec. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha azt akarná, hogy lekopj, kirántaná a kezét a tiedből. Szerintem csak ilyen "bari" vagy neki, és nem akarja, hogy a társaitok azt gondolják, komolyabb van közöttetek. Valamiért tagad. Vagy mert többet érez, és nem akarja még egyelőre, hogy mások megtudják, vagy pont hogy mert nem érez többet, és ez ilyen jelzés neked is meg másoknak is.
2015. dec. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*szerintem akár meg is kérdezheted tőle, hogy értetlenül állsz most ez előtt a dolog előtt, és hogy mi van már, mert gőzöd sincs, hogy most mi baja lehet veled, megbántottad-e esetleg.
2015. dec. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt mondja olyan mintha a húga lennék. Amikor piszkál és megkérdezem miért csinálja azt mondja mert fáradt. De ha fáradt az ember nem akkor nem piszkálja egy barátját. Legtöbbször ő fogja meg a kezemet és néha lerázni sem tudom. Annyira, de annyira nem értem.
2015. dec. 11. 19:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Vagy tetszel neki és nem akarja "felrúgni" úgymond - szerinte ezt a barátságot

Vagy tényleg a kishúgaként tekint rád; hát a piszkálás, hát nem tudom, fura, hogy ébren tartsa magát, mert addig is el van foglalva, ténykedik, de ezt még el is tudom képzelni. Amúgy én el tudnám fogadni tőle talán, hogy húgként tekint.

2015. dec. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!