Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan nem fog hozzám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan nem fog hozzám szólni többet?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam, akivel eléggé jóban voltam. Tudom róla, hogy tetszem neki, ( de nem szerelmes belém ) mivel mondta többször is. Nem olyan régen, október közepén összejöttem egy fiúval, neki nem is mertem megmondani. Viszont kiderült, ő pedig azóta nemhogy nem beszél velem, nem is köszön és rám sem néz. A társasága azért hiányzik, természetesen csak barátként. Szerintetek nem leszünk már jóban?
2015. dec. 11. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt. Elhatároztam hogy elfejtem a pic.sba de amikor odajött nem tudtam ellenállni. Nagyon rossz érzés volt, mert én szerettem őt de ő csak haverkodni akart. Na végén elküldtem a kr.va anyjába, h hogyha nem akar semmit akkor hagyjon békén.

Szóval ha te sem akarsz összejönni vele ink hagyd békén.

2015. dec. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Félreérted valószínűleg!! Ő most totál K.O. lelkileg és azért nem szól hozzád, mert nem mer, valamint, mert tudja, hogy tudod, hogy szerelmes beléd (dehogynem!!!) és akkor úgymond nem akar zavarni. Úgyhogy ne haragudj rá, csupán menj oda hozzá és tisztázd vele ezt, hogy ettől függetlenül még ugyanúgy szereted (ahogy eddig, érted). Úgyhogy ne félj, nincs ő veled rosszban, csak inkább hagy. De te ne hagyd, hogy hagyjon! :)
2015. dec. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindkét válaszra ment a zöld kéz!
2015. dec. 11. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!