Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a jobb ha egy lánynál úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a jobb ha egy lánynál úgy teszünk mint ha nem erdekelne, vagy beszélgessünk vele folyton?

Figyelt kérdés
Csináljak úgy a kiszemeltnél hogy nem érdekel? Ne írjak neki pl, hogy hianyozzak, és utána ő írjon rám? Hogy "ne legyek mindig kéznél"? Szerintem ez jó taktika,mert egy idő után ráun hogy mindig beszélünk stb.
2015. dec. 16. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
hát nem jó taktika.....
2015. dec. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Arany középút.

Ha úgy teszel, mintha nem érdekelne ő téged.. és ezt látni fogja, akkor rotty, mert ha huzamosabb ideig csinálod, másé lesz a lány.

Ha folyton beszélsz vele, egy idő után már "beleun", szerintem is.


Szerintem ahányszor csak lehetőséged van, próbálj szemkontaktust fenntartani, érdeklődni FINOMAN iránta!

De hagyj neki teret, tehát legközelebbi alkalomnál ne legyél ennyire érdeklődő (minimális OK), hadd kérdezzen ő!

De ezt nem ajánlom, h hosszú ideig csináld, pár alkalom után kiismer, és ennyi... Lépni kell, ha látod rajta, h bejössz neki.

Merj elé állni (tudom, mondani könnyű), és elmondani neki, h mit érzel iránta/gondolsz róla!


Sok sikert! :)

2015. dec. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2015. dec. 16. 22:11
 4/6 anonim válasza:

Szerelmes vagyok egy fiúba aki nem azt a taktikát választotta h nem mutatja ki érzéseit. Nagyon szar helyzet mert ha elkezdek udvarolni neki és kiderül h nem is szeret az rosst mert kerülni fog. Ha várom h ő kezdemènyezzen akkor nem fogunk össze jönni mert ő is vár. Sztim te inkább ne teremts ilyen helyzeteket!


Viszont az sem jó ha a nyakában lógsz mert tudod a lányok ak is van ,,vadász igényük".


Szóval a tanácsom: adj neki érthető jeleket (pl. Nézd őt látványosan és modolyogj, keresd azt a helzetet amikor közelebb kerülhetsz hozzá (szó szerint is)).

2015. dec. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is...:)
2015. dec. 16. 22:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem szeretem, ha valaki olyan ignorál, aki érdekel.

Ha nem kommunikálna velem semmilyen formában egy ideig, valószínűleg úgy lennék vele, hogy szarik rám, hagyjuk is az egészet.

2015. dec. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!