Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egész történet 2évre nyúlik vissza, és csak annyit árulnék el belőle hogy a 2évvel idősebb fiúval voltak problémáink de megoldottuk őket. Azután volt egy nagy vitánk, ami után nem beszéltünk. Tudomásomra jutott, hogy miket ír ismerősömnek(puszil,üdvözöl stb.) és ráírtam. Írtam neki, hogy adok neki még egy esélyt. Ezen kiakadt és elkezdett veszekedni, összevesztünk. Megint. Írtam neki, hogy soha többet nem fogok neki írni.

A napokban nagyon elkezdett hiányozni, de annyira mardos a hiánya. Nem tudom, hogy érdemes lenne-e írni neki. Mit tegyek?



2015. dec. 17. 00:07
 1/3 anonim válasza:
Ha mar felteszed ezt a kerdest magadnak/masnak, akkor nincs ertelme irnod neki. Neked kell vegig gondolni, hogy mit jelent neked es megeri-e foglalkozni vele.
2015. dec. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szóval mert üdvözli ismerősöd, ezért rögtön megcsal... K! Értem, értem. Ezért mondom, hogy 12 éveseknek még nem kell párkapcsolat....
2015. dec. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2 : először is nem vagyok 12 éves, 17 vagyok... Nem kell egyből azt hinni.

A másik az meg az, hogy az ismerősömön keresztül üzent nekem.. Elnézést ha nem volt érthető.

2015. dec. 17. 19:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!