Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem? Miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem? Miért csalódok mindig?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú akit megismertem. Ott izélt,hogy milyen szar a párkapcsolata.Szakított is a barátnőjével. Úgy éreztem hogy vele akarok lenni. Próbálkoztam de nem volt túl kedves. Azt hittem azért mert még rossz neki. Ma írtam neki de sose írt vissza. Ma este kicsit beszélgettünk. Erre meg rámír meg felhív valami csaj hogy a barátnője, és állítólag tegnap összejöttek. Miért nem tudta ezt normálisabban,kedvesebben közölni? Tudta hogy mennyire tetszik meg talán kicsit éreztem is valamit iránta. Miért volt ilyen velem? Én mindig ott voltam, mondtam neki hogy nincs semmi baj vele.

:'( nem vagyok jól.



2015. dec. 19. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha csak a szemem után mennék (fiúként) és ízlésficamom lenne, akkor én is szarul érezném magamat.Hát ha még lány lennék...Szóval teljesen érthető az egész.
2015. dec. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves voltam vele,amikor egy paraszt.
2015. dec. 19. 20:48
 3/7 A kérdező kommentje:
Megmondhatta volna szépen is.
2015. dec. 19. 20:51
 4/7 anonim ***** válasza:
hehe, ne aggódj kicsim, megrengetem én majd karácsonykor alattad a világot :D
2015. dec. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4-es :DDDDD feldobtad az estem:D
2015. dec. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5: hehe, örülök :D Csak nem szeretem ha valaki ilyen búval-baszott :D
2015. dec. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

" Úgy éreztem hogy vele akarok lenni. "

Hát ő nem.

2015. dec. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!