Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-16 körüli fiuk mit szóltok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16 körüli fiuk mit szóltok a fiusabb lanyokhoz?

Figyelt kérdés
Nem hordok szoknyát, nem rakom ki a mellem, nem sminkelek semmi ilyen. Sportoló vagyok, tehát ilyen fiusabb edző cipők be járok, meg fekete farmerba , fiusabb pólókat hordok. Hajamat növesztem, az a lényeg h általában bírnak a fiuk mert imádom a számitógépes játékokat, Xbox stb de általában csak ha bérként gondolnak ram. Sokat huly ülök viccelődok veluk de tenyleg nem érdemlem egyiket se. A vicces hogy a lányoknak jobban bejovok Xddd. De engem a fiuk vonzanak meg minden tehát vagyok leszbikus meg ilyenek. Kis korom ota igy öltözködom hat kb mint egy fiús tomboy. A hajam sokáig fiús volt , mar megnőtt es tenyleg hoszzu meg szep lassan lányosodom. Amiket leírtam ijesztő a fiuk szamara? Vagy taszító?

#Tomboy #Fiús lany
2015. dec. 23. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenél ezek alapján nincs ezzel semmi baj :) 16f
2015. dec. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Basszus.. szinte ugyanilyen vagyok. Csak egy picit idosebb nalad.
2015. dec. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ez megnyugtató Koszi :)

Az a baj h tenyleg nem erdeklem oket, az összes ilyen maga mutogató csocs kirako p_cs@ szoknyás szet sminkelt lányokkal foglalkozik. Xdd

Ja amugy ha nem jott volna le eleg szókimondó vagyok, szoktam káromkodni is az biztos nem jo pont a fiúknál, de mas lányok is szoktak eleg sokszor.

2015. dec. 23. 21:08
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem értékelik a jó lányt. Nem baj szerintem nem baj az a lényeg hogy nem vagy egy h@sztis p@csa akiből elegem lenne
2015. dec. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nyugi én is ilyen vagyok :D De meg se néznek, elkerülnek mint a pestist. 17/L
2015. dec. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hat akkor csak engem nem vesznek körül ilyen fiuk :O

Hat igen utolso az a baj h enis ilyen leszek ettől felek xdd

2015. dec. 23. 21:39
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig jó pont legalább is nálam
2015. dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát jófejnek biztos az vagy, de nekem csak a nőies lányok jönnek be. Persze biztos van, aki ilyen barátnőt akarna.
2015. dec. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sok fiú vágyna ilyen csajra (vagy mondhatom h csajokra, mert úgy néz ki nem csak te vagy itt az egyetlen, kérdező :D), csak az a baj, hogy kinézet alapján lehet h leszbinek gondolnak titeket, és ezért kerülnek. Nekem például egyik legfontosabb szempont, h a barátnőmmel el tudjak úgy beszélgetni mint egy haverral, és hát ki mással tudnék jobbat beszélgetni mint egy olyan lánnyal aki picit fiús? xd Viszont az mondjuk nem jön be ha egy lánynak fiús a kinézete. De ha a viselkedése az, a kinézete viszont nem, az nálam nagyon nyerő, nem véletlen, hogy az eddigi barátnőim is fiúsabbak voltak mint a többi lány :D
2015. dec. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hat ami azt illeti eleg sokan néznek leszbikus nak xd.mondom tobb lany is próbálkozott mar nálam xd. Az is lehet h azt hiszik, a suliba meg el is ba terjedve xdd
2015. dec. 23. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!