Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok az olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok az olyan lányokról akik nem a legszebbek de viszont normálisak (viccesek, el lehet velük beszélgetni) Összejönnétek olyan lánnyal? (kíváncsi vagyok mások véleményére)

Figyelt kérdés
2015. dec. 28. 17:04
 1/5 Zedricht ***** válasza:
Mindenkinek mas a szep:) Ha nekem tetszene igen :)
2015. dec. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem a szépség számít, hanem a kisugárzás, hogy megfog-e benne valami. Lehet valaki gyönyörű, ha 3 mondat után a hajamat tépem, esélytelen egy kapcsolatra. Humorérzék, empátia, intellektus, hogy csak néhányat említsek.
2015. dec. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy szépítjük, csűrjük, csavarjuk, de kell a külső, hogy bejöjjön a lány külsőre is: Hiába 10-ből 15-ös a belső, ha nem tetszik külsőre nem jövök vele össze.
2015. dec. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 >_< ***** válasza:

A szépség nagyon relatív dolog, sokszor tetszett már olyan lány (most is egy éppen) akit barátaim nem tartanak szépnek, de engem valami nagyon megfogott benne. Ez visszafelé is igaz, sokszor látok ismert modelleket akiknek férfiak tíz vagy százezrei bókolgatnak és szerintem meg csúnyák.


Szóval sose jelentsd ki magadról, hogy nem vagy a legszebb, hidd el valakinek biztosan az leszel.

És akkor ehhez jön még az, hogy ne a külső érdekeljen, az partnerednek a belsődet kell majd elviselnie :D Emiatt történik a legtöbb szakítás, mert pár év után kiderül hogy a partner belsőre nem üti meg a szintet. Szóval ne aggódj, sok esélyed van. Egyébként a legtöbb lány nem tartozik az én "húasztadegyönyörű" kategóriámba, csak néhány, szóval nem vagy egyedül, és amint mondtam, ez mindenkinél más, relatív.

2015. dec. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. A szépség relatív

2. Igen. És nem ezen okból kifolyólag lett vége.

2015. dec. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!