Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszahúzódó, introvertált,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó, introvertált, komoly lányok! Nektek bejönnek az ugyancsak introvertált és komoly fiúk, vagy inkább az extrovertált, népszerű fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 28. 21:27
 1/5 anonim válasza:
Nekem bejönnek, mert kevés gondolom őket gyerekesnek, futó kapcsolatra hajtónak. :)
2015. dec. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Számomra nincsenek előnyben az extrovertált, népszerű fiúk...

de ugyanígy az introvertáltak sem...

Én nem ilyen alapon "választok"... én nem tudok senkit szépnek, vagy helyesnek látni úgymond, mikor nem ismerem, nem ismerem igazán, hogy ki ő... :) Szóval, azok a fiúk jönnek be, akik kedvesek és egyszerűen csak jól érzem magam velük...

( félig ilyen/félig olyan lány :) )

2015. dec. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
* kevésbé, bocsánat :)
2015. dec. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én az extrovertált fiúkat nagyon vonzónak találom, ha figyelmesek, kedvesek, viccesek és nem néznek keresztül rajtam...Többször történt az, amikor volt kapcsolatom, hogy sokszor úgy tettek, mintha a világon se lennék, és szó szerint sikítanom kellett, ha azt akartam, hogy "észre vegyen", mert többször fontosabbak voltak neki a barátai meg a sörözgetés, mint én, meg még volt pár dolog...Egyszóval túlságosan "pozitív", büszke, földhözragadt fiúk voltak, aki könnyen tovább is léptek. Persze, sokfélék vagyunk. Azért ezt megemlítem, mielőtt bárki letámadna. De kezdem úgy gondolni a dolgokat, hogy legyenek akármilyen vonzóak is, előbb-utóbb a kapcsolat úgyis kudarcba fulladna, pedig állítólag kiegészítenénk egymást..Sokat tudnék írni, de pl. én eléggé a hosszú távú kapcsolatok híve vagyok, így szerintem az introvertált fiúk ebből a szempontból megbízhatóbbak, megértőbbek az introvertált lányokkal szemben. barátság szempontjából pedig tapasztalatból tudom, hogy ez tényleg így van. Bármiről el tudunk beszélgetni és nem néz rám furán, nem tart nagyon őrültnek akkor sem, ha az éjszaka közepén sétálni támad kedvem egyedül vagy vele a parkban..
2016. jan. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert egy introvertált nem lehet népszerű... Logikus
2016. okt. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!