Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FONTOS nemtudom hogyan tovább?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS nemtudom hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok ez a kérdés elég furcsa lessz,már előre szólok. Szóval van egy fiú akivel 1-szer taliztam de azóta nem és csak sky.pe-on beszélgetünk és az a gáz hogy tetszik nekem ő. És nem láttam már mióta és meg szeretném kérni hogy kapcsolja be a webkameráját. És igen tudom furcsa hogy nem tudom hogy csak az a baj hogy félek! Mivan ha én nem jövök be neki?!? Mivan ha visszautasítja, mert ha azt mondja nekem hogy most nem tudja akk én ott le fogok blockolni és ennyi...

Tehát légyszi tudnátok olyan mondatokat mondani amivel megkérem és nemleges válasz esetén is mit mondjak hogy ne jöjjek ki belőle jól?



2015. dec. 31. 11:58
 1/2 anonim válasza:

Szia!Kérlek ,bekapcsolnád a webkamerát?Csak mert olyan régen láttalak ès szeretnèlek látni!

Ha meg leráz,akkor majd máskor

2015. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez valahogy nem érthető... mi történhet ha megkéred hogy kapcsolja be azt a kamerát? Azt mondja, hogy ok. Akkor ok. Ha nem, akkor biztos azt fogja gondolni hogy mekkora egy cafka vagy. És ha ezt gondolja akkor mi lesz? semmi. De nem fogja ezt gondolni, mert nem ellenséges veled
2015. dec. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!