Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok tancolni, esetleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok tancolni, esetleg konkret tippeket arrol hogy hogyan kell?

Figyelt kérdés

Szoval, az a helyzet, hogy ugy alakult ,hogy az egyik legjobb baratom, es a legszebb lany akit ismerek lesz majd a parom egy neptanccsoportnal.Nem vagyunk es nem is leszunk valaha egyutt, szerintem, viszont nem szeretnek leegni, mivelhogy o 8 eves koratol breakdance-el, en meg, enyhen szolva, nem igazan tancra szulettem..


Pls, ha lehet ne kuldjetek olyan videokat ahol neptancot tancolnak, mert olyat neztem en is eleget.Szeretnek olyan videot talalni ami konkretan a kezdok tanitasara van,ha mas nyelven is, vagy meghalgatnak nehany konkret tippet,tanacsot toletek.



2016. jan. 4. 23:33
 1/4 anonim válasza:
alkohol
2016. jan. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Jajj, most attól breakdanceel.... Kérdések: most kezdtél el táncolni? Mit táncoltok?
2016. jan. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Most mész egy csoporthoz? Ott segíteni fognak, ritmus érzéked van ezek szerint, ne félj! Ha új tájegységeőp tanultok táncot akkor a többiek sem fogják jól tudni! Rengeteget kell majd tanulnod, készülj fel! Majd keresgélek videókat!:)
2016. jan. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

break dance és néptánc közt kb. annyi a kapcsolat, mint alma és körte között: mindkettő gyümölcs, vagyis ugye tánc, de nagyon másmilyenek. szerintem csak annyi előnye lesz veled szemben, hogy kevésbé gátlásos, meg már hozzászokott, hogy mozgást másol, mikor táncot tanul.


sok felé vannak mindenféle táncházak, ahol különféle néptáncokat lehet tanulni. de néptánc is sokféle van, úgyhogy attól, hogy az egyik félét megtanulod, attól még a másikat nem fogod tudni. te is csak annyival leszel beljebb, hogy nem teljesen idegen számodra maga a mozgásforma.


videókat nagyon egyszerűen találsz magadnak: beírod a YouTube keresőjébe, hogy néptánc tanítás.


ha más társastáncok is érdekelnek, akkor népszerű műsor volt a tévében annak idején az Én táncéolnék veled sorozat, ahol kezdő szinten az alapoktól mesélnek a különféle társastáncokról. abból is sok rész fent van a YouTube-on.

2016. jan. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!