Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülyeség lenne ezt kérni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség lenne ezt kérni tőle? 15/l

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit Szilveszterkor ismertem meg. Azóta beszélgetünk facebookon. Olyanokat írogat, hogy "istennőm" meg "hercegnő" és már azt is mondta, hogy tetszem neki (nekem is ő). Igazából nagyon feszült vagyok ilyen téren, általában sosem tudom mit mondjak, vagy mit csináljak, hogy megfeleljek a fiúnak, akivel alakul valami. Nagyon nehezen oldódom fel elsőnek. Most pénteken fogunk találkozni, de valahogy úgy is elrontom.:( Szóval nagy hülyeség lenne azt kérni, hogy "csiccsentsünk" be egy picit és játsszuk azt, mintha egy pár lennénk? Szerintem ezek után oldottabban viselkednék a társaságában. Tudom, kicsit fura kérdés, de köszönöm, ha elolvastad.:)
2016. jan. 6. 13:42
 1/5 anonim válasza:
Taliz vele :) es majd meg látod
2016. jan. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is találkozz vele. Ne parázz rá a dologra, mert pont azért fogod elszúrni. Legyél önmagad, hiszen azt akarod, hogy azért szeressen majd, aki vagy! :)
2016. jan. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

18 alatt illegális

[link]


-nehogy így járj :D

2016. jan. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán beadhatod, amit írtál. És ne aggódj, ha szerelmes beléd, akkor bármi rosszat vagy gáz dolgot csinálsz előtte, nem fogja érdekelni, mert minket fiúkat is elvakíthat a szerelem.
2016. jan. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.:)
2016. jan. 6. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!