Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek nagy hátrányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek nagy hátrányok?

Figyelt kérdés

Én nagyon bújós vagyok és félős. Nem vagyok túl magas sem, állandóan kockulok, néha hisztis vagyok, leginkább csak fiú barátaim vannak... Emiatt dobtak is már...

Meg idegeneknél mindig szótlan vagyok, pedig amúgy sokat beszélek.

Sokszor vagyok depis is...


2016. jan. 7. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ezek alapján hasonlítasz rám némileg nekem meg van barátom:) Csak a megfelelőt kell megtalálnod, mert van akinél hátrány. 18l
2016. jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Annyira nem hátrány
2016. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
annyira nem hátrányok
2016. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van, akinél előny, van, akinél hátrány.

Olyan fiút kell találnod, akinél inkább előny (vagy semleges) :)

És ne add fel, kitartás ;)

2016. jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Számomra ezek nagyrésze elôny, nem kell aggódnod.

A depin kívül, kb. ez az ideálom, de nem nagyon találkoztam ilyen lánnyal eddig.

(hány éves vagy? :) )

15/f

2016. jan. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kockulást leszámÍtva nem hátrányok... Én viszont kb 12-3 évesen kockultam utoljára,bár sosem voltam az a nagy gépezős forma,sohasem vonzott. Nálam ez lenne hátrány,a többi nem.
2016. jan. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!