Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdeményezzek beszélge...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek beszélgetést azzal a fiúval, aki tetszik?

Figyelt kérdés
Olyan ötletek kellenének amik úgymond nem a "Szia!Hogy vagy?" típushoz tartozik,mert nem akarok csak úgy oda menni hozzá.Kell valami ok hozzá,mert akkor több az önbizalmam.pl.: Nem láttad xy-t? Nem merek csak úgy oda menni hozzá,mert általában a haverjaival van,ezért amikor nincs velük akkor mennék oda hozzá.(Házi feladatos kérdések nem jók,mert nem ugyanabba a csoportba járunk.Igen az osztálytársam sajnos.De először csak barátkoznék vele,hogy jobban megismerjem.)

2016. jan. 8. 15:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Oh,és 16 éves vagyok.9. óta tetszik.
2016. jan. 8. 15:23
 2/8 anonim ***** válasza:
Hat ez nehez kerdes mert en is hasonlo dolgot elek at eppen.... Hat en azt tudnam ajnlani h veletlenul menj neki... filmekben is igy szokott lenni. Aztan ha szerveznek valamilyen iskolai programot vagy egyszeruen az osztalytarsaitok szerveznek valamilyen partyt ott talan feltunes nelkul tudsz hozza kozeledni.... vagy biztos van valami kozos tematok pl ha mind a kettotoknek van kutyaja elatszod h mesebesult es tanacsot kersz tole.. vagy ha ugyanazt sportoljatok...vagy lehet h neztek valami tevemusort arrol is lehet beszelgetni... vagy ha ugyanarra laktok akkor egyszer kapd el es kerdezd meg h nem mennetek e egyutt haza! Vagy egy kozos konyv elmeny...... vagy peldaul lehet az is mikor ott van a kozeledben legyel minel kedvesebb es viccesebb... sajnos tobb tippet nem tudok adni:(azert sok sikert!:)
2016. jan. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Talán "neki megyek" majd,de azt nem tudom,hogy mit mondjak neki majd azon kívűl,hogy bocsi.Gondoltam arra is,hogy elhajítok valamit a közelébe stb.
2016. jan. 8. 15:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Van valami hobbija? Mert ha igen akkor utána olvashatnál egy kicsit. Pl.: szereti a biliárdot és te meg csak spontán elkezdesz vele beszélgetni, hogy hallottad hogy xy megnyerte a kupát? Vagy hasonlók. Ha véletlen egymás mellé ülnétek kérdezd meg hogy látta e ezt és azt a filmet amit te néztél meg a hétvégén. Ha látta és tetszett akkor használd ki és érdeklődj tovább. Ha nem tetszett neki kérd hogy fejtse ki a véleményét miért nem tetszett neki, ha meg nem látta ajánld neki. Innentől szerintem meg ha összhangban vagytok simán menne a beszélgetés, ha meg nem sikerül beszélgetnetek akkor meg hagyd, mert nem vagytok összhangban és akkor felesleges erőltetni ezt.
2016. jan. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ŐŐ hát enis igy vok 1 csajal bár egyszer unatkozot es ö jöt oda az volt eletem legjob napja xD *-*
2016. jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Wow!Nagyon jó tanácsokat adtok! Már csak ki kell gondolnom,hogy mi legyen.Én 9. óta gondolkozom ezen! :D Volt már úgy,hogy beszélgettünk csak azok rövidek voltak és ő jött oda hozzám.Szünet előtt pl. voltam egy buliban, ő is ott volt és amikor az oszt.társaimhoz mentem azt mondta:Itt jön a jó nő!xD Vicces nagyon!Mind a ketten lefagytunk! :D
2016. jan. 8. 17:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg töle t7le das ist tüle hogy melé ülhezptsz -e vagy csak tud meg hogy miböl jó és szexin kérj töle korepetálast dá meő das ist meő

Vááá dá

Nade most komalyan ha elfogadja valameiket valamenyire bejosz neki és edz fenékre és combra

2016. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hehe!Hát mondjuk fizikából elég jó,én meg abból vagyok a legrosszabb.Miért is edzek?xD
2016. jan. 9. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!