Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogy örülnétek neki a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy örülnétek neki a legjobban? Mi az ami még nem túl nyomulós/gáz?

Figyelt kérdés

Csak elméleti síkon.

Meglátok egy lányt facebookon, nagyon szimpatikus, milyen indokkal és mit írhatnék neki, hogy ne legyek túl nyomulós, esetleg gáz?

Ti minek örülnétek lányok?



2016. jan. 11. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát,nekem úgy írtak hogy 'szia lenne kedved beszélni,ismerkedni velem?' és csak azért utasítottam vissza mert nekem nem jött be,ráadásul egyik "múltam" haverja szóval nem akartam feltépni a régi sebeket :D
2016. jan. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem, ha te is szimpi vagy neki akkor "bármit" ami nem "bunkó" vagy szémelyes...
2016. jan. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ha a "nincs kedved ismerkedni" kérdésre nemleges választ kapsz,akkor folytasd azzal hogy "nyertem a lottón"
2016. jan. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2016. jan. 12. 22:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen amúgy ha te is szimpi vagy neki akkor..szoval csak kezd egy sziával:)
2016. jan. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan,h odajött egy srác és mondja:tégy úgy mint ha ismernél:D azóza is barátok vagyunk:)
2016. jan. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!