Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, ha nem nézegetem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha nem nézegetem a lányokat?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, mindig azzal csesztetnek, hogy nem nézegetem a lányokat, meg hogy biztos valami bajom vsn. Olyan nehéz megérteniük, hogy talán ez engem nem köt le? Mindig mondogatják, hogy meleg vagyok, de ezt én már elég sértőnek találom ahhoz, hogy ne ignoráljam, ezért megpróbàlom nekik elmagyarázni ugyanezt amit itt. De nem hajlandók megérteni.
2016. jan. 20. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem baj. Csak nem ez a "természetes".

Ne strapáld magad fölöslegesen, hagyd őket.

l

2016. jan. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sza... Hagyd figyelmen kívül. Mármint nem a melegezést, hanem a többit. Majd megunják. Amennyiben úgy látod a melegezést is figyelmen kívül hagyhatod.
2016. jan. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En lany vagyok, ma mar felnott. Amikor 14-19 eves voltam, egyaltalan nem erdekeltek a fiuk sem es a lanyok sem. Tanulni akartam, celjaim voltak, es bar a kozos programokra elmentem, de nem azert, hogy pasizzak, hanem mert erdekelt (pl. egyhetes vizitura, kethetes Spanyolorszag a sulival, stb.) Es egyszeruen nem erdekeltek a fiuk. Engem is megvadoltak a gimiben, hogy biztos leszbi vagyok. Akkor nagyon bantott, de en nem akartam megjatszani, hogy fiuzok, mert az egesz nem erdekelt.

Ma mar tudom, hogy jol tettem, hogy nem mutattam ki, hogy bantanak a megjegyzesek, hogy lestrebereztek, le-buiziztak. Nekem sikerult a celom, az akkori kotekedok pedig Londonban mosogatnak, jobb esetben pincerek...

Te se fecserelj energiat ezekre, ezek nem a te szinted, te felettuk allsz.

2016. jan. 21. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Zedricht ***** válasza:
Nekem is vannak osztalytarsaim, akik nem nezik meg a lanyokat. Fure, de engem kulonosebben hidegenhagy, hogy allnak a lanyokhoz.
2016. jan. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok. :D Elmagyaráztam nekik, hogy számomra ez felfoghatatlan, hogy mi jó van két mellben és a s***ggben. Fel nem fogom ép ésszel, nekem az arc és a belső a lényeg. A többi abszolút nem érdekel és már csak azért sem bámulom őket, mert pofátlanságnak tartom! Úgyhogy ennyi. :D
2016. jan. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat :D Akkor nem foglalkozom velük, előbb-utóbb majdcsak abbahagyják :D
2016. jan. 21. 15:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem baj. :D Én meg nem szoktam nagyon nézni a fiúkat, a többség annyira bunkó és éretlen.
2016. jan. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!