Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy itt majdnem mindenki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy itt majdnem mindenki szerelmes az osztalytarsaba vagy az evfolyam tarsaba?

Figyelt kérdés

A kerdesek 80%-a abbol all hogy "mit csinaljak szerelmes vagyok az osztalytarsamba" most komolyan magatoktol ezt nem tudjatok? Mi ebbe hogy tudnank segiteni? Sehogy de ezt a kerdest minden feloraban felteszi valaki mert nem keres ra mar annyi ilyen kerdes volt hogy megtalalna a valasz de erre nincs valasz amugy mert ha szerelmes akkor szerelmes ennyi..

Szoval nem ertem miert teszik fel allandoan ezt a kerdest..16/l



2016. jan. 30. 11:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Mert unatkoznak és cserjék is. Ez az emberiség.
2016. jan. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nem, mert már nem járok iskolába. De ha szerelmes voltam az osztálytársamba azt megoldottam és ne ide rohantam kiírni. Sajnos a mostani tizenévesek többsége a kommunikáció hiányába szenvednek és a virtuális lájkban és chatben hisznek.
2016. jan. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Na ezaz mar rogton rohannak ide kiirni a kerdest.. Nem hogy megoldanak vagy valami..
2016. jan. 30. 11:35
 4/25 anonim ***** válasza:
:D tevedsz kedves kerdezo xD mar csak azert is mert a kerdesek 50% a "járnátok egy ilyen lánnyal/fiúval?"
2016. jan. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Bocsi de arra nem gondolsz hogy valakinek nincsenek barátai akikkel ilyenekről tudna beszélni? Vagy ha vannak is, egyikük se tapasztalt és nem tud jó tanácsot adni? Nem jókedvükből tesznek fel ilyen kérdéseket. Persze nyilván van olyan aki csak unatkozik és nincs jobb dolga mint a magánéletéről beszélgetni idegenekkel de azért nem mindenki ilyen.
2016. jan. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Én soha nem voltam szerelmes egy osztálytársamba sem, mert nem nem volt miért...Mindig is éretlen, idióta és érzéketlen volt az összes. De szerintem ez az osztálytárssal járás amúgy sem szerencsés dolog, szóval örülök neki, hogy ez eddig még kimaradt az életemből és remélem ki is fog.
2016. jan. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
#5: Anyuci, lánytestvér, unokatesó stb. Ilyen szerelmi dolgokat nem interneten kell firtatni hanem a való életben megbeszélni, megoldani, vagy legalább megoldást találni rá. De aki meg sem meri vagy nem gondol arra hogy megszólítsa azt aki tetszik és szerelmes belé az itt mit vár, majd mi helyette megtesszük? Élettapasztalatot kellene szerezni a többségnek...
2016. jan. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
#4 jaj bocsi tenyleg :D
2016. jan. 30. 11:42
 9/25 A kérdező kommentje:
#5 regen nem volt internet hogy feltegyek ezeket a kerdeseket megoldottak maguk eloben.. Es attol hogy itt felteszik a kerdest mi valtozik nekik ott hat semmi..
2016. jan. 30. 11:45
 10/25 anonim ***** válasza:
#9: Többségüknek nem, de ez az oldal 2006 óta üzemel. Én a kezdetek óta (még akkor tiniként) itt jártam néha és azóta a szint csak lentebb ment. Több internet = kevesebb agysejt. A mai fiatalok inkább youtube-on megnézik HD-be a az állatokat és ők már láttak tehenet meg hogyan kell fejni a kecskét. Jót röhögnek, közbe megnéznek egy youtube celeb majmot aki megröhögteti őket. Szidják Dósát, kidobnak közben ők is egy csöcsös képet, sírnak hogy depisek, Józsi kitesz egy szelfit Kittivel ettől Kitti ellenség Adrinak, Adri ezért megosztja a Mr.Missh 60 nap című számát ami belájkol a fél osztály, aki nem lájkolja az ellenség. Stb....itt és így élünk ma.
2016. jan. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!