Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy létezhet, az internetes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy létezhet, az internetes szerelem? Hogy érezhet ilyet valaki interneten keresztül?

Figyelt kérdés
Ha egyáltalán létezik.

2016. febr. 26. 14:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem létezik. Max internetes tetszés, esetleg fellángolás
2016. febr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem létezhet, olykor neten keresztül jobban meg lehet ismerni valakit mint a való életben.
2016. febr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem létezik. Én is szerelmes vagyok egy fiúba, akivel még sosem találkoztam és nem tudok róla szinte semmit. Igazából én sem értem, hogy hogy érezhetem ezt, de valami mégis megfogott benne, amitől egyfolytában csak rá gondolok és nagyon szeretem őt. :)
2016. febr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Létezik így a megkedvelés és az érzelem másik iránt is . Célszerű skypeon is beszélni esetleg találkozni , ez egy kedvező lehetőség a tényleges megismerés céljául . Csapdát is tartalmazhat , beleélést unalmas egyedüllét esetén vagy csalók veszélyes emberek is trükköznek . Kijöhet bármi belőle .
2016. febr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A sok beszélgetés, intimitás miatt a kötődés virtuálisan is ki tud alakulni, velem is ez történt.


Persze a normális szerelemhez fizikai kotaktus is kell majd.

2016. febr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
véleményem szerelem nem mivel ahhoz azért találkozni is kellene, de igen én is jártam úgy hogy nagyon megtetszett valaki, annyit beszéltem vele mint még senkivel és nagyon sok mindent tudott rólam, többet mint mást, de rossz vége lett szóval jelenleg tagadom hogy bármit is éreztem/érzek iránta :))
2016. febr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen. És mikor szakítottunk rendesen sírtam pedig nem is találkoztunk még.. hát gondolom hogy szerelmes voltam belé. Még most is eszembe jut sokszor:)
2016. febr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Azért van, mert minden nap beszélsz vele, utána elkezd megtetszeni, utána ragaszkodni fogsz hozzá kicsit jobban, majd szerelmes leszel, aztán a többit meg Isten tudja csak.

Én is jártam már így, közel 1 éve nem beszélünk, mégis még mindig szeretem és bármit megtennék érte! :c

2016. febr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#3,7,8

Szerintem tévedtek. Ilyen nincs!

2016. febr. 26. 22:35
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha Szerinted nincs, akkor minek kérdezted meg? Amúgy szerintem létezik ilyen. :)
2016. febr. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!