Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy minden párkapcs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy minden párkapcsolatomban az érzem, hogy ez így nekem nem jó és szabad akarok lenni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 27. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor légy szabad
2016. febr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hogy lenne ez normális?

Szabad akarsz lenni,minek neked kapcsolat?

A szex miatt?

Arra találsz szerintem jelentkezőt. Nem tudom hány éves vagy. Éld ki magad és utána kezdj kapcsolatot.

2016. febr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Ez akkor azt jelentheti,hogy még nem "éltél eleget" és mindig valami újra vágysz,valami izgalmasra.

Vagy csak addig ne vágj bele komoly kapcsolatba,amíg nem érzed úgy,hogy teljesen át tudnád adni magad valakinek!

2016. febr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"Normális" alatt inkább olyasmire céloztam, hogy ti érzetetek-e már ilyet.

Valószínű ez a nem éltem eleget dolog van a háttérben.

Köszönöm a válaszokat!

2016. febr. 27. 18:59
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez van. Én még nem szeretnék kapcsolatot. Mindenki mondja hogy hogy milyen rossz hogy nincs senkije de én tökre elvagyok magamban. Én szeretek szingli lenni. Még tavaly volt úgy, hogy összejöhettem volna egy sráccal és találkozgattunk is, de tök furán éreztem magam és azt hittem ez az én hibám, de nem, még nem voltam kész. Amikor megmondtam neki hogy nekem ez nem megy, akkor az életem során én még akkora szabadságot nem éreztem mint akkor. És utána jöttem rá hogy szinglinek lenni szuper. Én úgy vagyok vele hogy majd eljön az idő amikor nekem is tetszeni fog valaki, és annak a valakinek is tetszeni fogok. Én nem kajtatok senki után. Rá kellett jönnöm, hogy imádok élni és szabad lenni és nem tudnám elviselni ha minden egyes percemet lekötné valaki, nem lehetnék folyton a barátaimmal, minden hétvégén találkoznunk kéne a párommal. Imádok csak úgy ellenni, punnyadni. Meg persze előbb neked is meg kell ismerned magad, és megtanulni elismerni, elfogadni a hibáid és szeretni azokat. Élvezd az életem minden percét, szóval nyugi, élj még :D
2016. febr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ó, hát köszönöm. Ez amúgy kicsit megnyugvással tölt el, hogy nem csak én vagyok ilyen "kapcsolatképtelen". :D
2016. febr. 28. 09:13
 7/10 anonim ***** válasza:

#5 mintha engem írtál volna le :D

Kérdező: ez nem kapcsolatképtelenség, hanem más

2016. febr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7: Hát pedig mostanában eléggé kapcsolatképtelennek érzem magam.
2016. febr. 28. 10:06
 9/10 Tamasi Daniel Istvan válasza:
Ez nagyon összetett is lehet (általában az). Rövid válaszom: nem tudom, de lehet, hogy benned van az akadály, bár benne is, vagy mindkettőtökben is lehet. Valószínűleg rosszul áll(sz/tok) valami alapkérdéshez, amin a kapcsolat nyugszik, mindenképpen próbáld megbeszélni vele, mielőtt döntést hozol, és várj utána egy darabig, hogy megeméssze, hátha tud érdemben "könnyíteni" rajdtad. Elvileg olyan nőt, aki gyárilag párkapcsolat idegen még nem tapasztaltam, bár ettől még lehet. Olyat viszont igen, aki azt hitte hogy az, de egy ponton rájött, hogy nem. Remélem a patnereddel lehet építő, problémamegoldó beszélgetést futtatni...
2016. márc. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

En is ugyan igy vagyok.

Van h kozelebb kerulok egy fiuhoz de utana meg elegem lesz abbol h mindig talalkoznunk kell es elmegy az egesztol a kedvem.

Te hany eves vagy?

2016. ápr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!