Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a fiú-lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a fiú-lány barátság és kapcsolat között?

Figyelt kérdés
1 hónappal ezelött egy fiúval elkezdtem beszélgetni. viszont az egész úgymond túl "hevesen" indult mert csak arról volt szó hogy mi össze fogunk jönni.. aztán jött egy fordulópont amikor közölte hogy folytassuk úgy mint a barátok. Viszont az elején még önmagamat tudtam adni, mert teljesen beleszerettem és úgy tudtam vele beszélgetni mintha párom lenne. De most pedig nem tudom magam "visszafogni". Nem tudom egy barátságnál hol a határ és engedett e egy kicsit féltékyen "viselkedni". Valakinek valami hasonló tapasztalata esetleg van ?

#fiú #lány #barátság #kapcsolat #több vagy kevesebb
2016. febr. 27. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
fiu lany baratsag csak akkor van ha a lany buta,k**va vagy ronda...egyebkent mindig mas lesz belőle...
2016. febr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egyiksem vagyok ;) 17L
2016. febr. 27. 22:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos azt kell mondanom, hogy ebből értelmes fiú-lány barátság már nem lesz. Ugyanis itt az egyik fél, történetesen Te többet akar. Viszont ha helyén tudod kezelni és úgy érzed, hogy képes vagy megváltozni és kiverni a fejedből, hogy ebből több lesz, akkor működhet. Ez rajtad múlik.
2016. febr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dead_angel16 válasza:
Ugyan ezt élem meg én is..
2016. nov. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!