Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem a srác? Mit ronthattam el? (lent) 16L

Figyelt kérdés
Elsőre nem olyan volt mint a többiek,nem jött a ratyi csajozós dumákkal stb. Virágot vett nekem meg a kedvenc csokimat,mindim vigasztalt ha valami bajom volt és folyamatosan bókolt (viszont akárhányszor tenni akartam valamit érte, nem engedte) és egyszer csak abbahagyta ezeket és elkezdett "csak bsrátként" emlegetni,most meg már nem akar velem beszélni sem.

2016. febr. 27. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Egy kis gyökér a gyerek hagyd
2016. febr. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Rájött, hogy tökfeleslegesen udvarolja körbe a hercegnőt, mert úgyse kap tőle semmit.
2016. febr. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert nem adtál neki pin@t.
2016. febr. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sahara :) ***** válasza:
100%
Megunta,hogy te nem tekinted őt többnek,mint barát.Lehet,hogy közben talált magának egy másik lányt,aki nyit felé.
2016. febr. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hadd pontosítsak: nem arról van szó hogy azt hitte nem veszem komolyan mert tudta jól hogy imádom! Azt is tudta hogy még nem voltam "úgy" együtt senkivel és mikor 2 hónap járás után felvetettem hogy "mi lenne ha nem állnánk meg a csóknál" ő csak azt mondta hogy nem akar belehajszolni semmibe. Viszont tegnap mikor este fel akartam hívni skypeon annyit válaszolt,hogy éppen chatel 6 másik emberrel és nem nagyon van ideje.
2016. febr. 28. 01:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem rontottál el. Gáz a csávó (nem fejtem ki), lépj tovább, előtted az élet, lábad előtt a pasik. 46L :D
2016. febr. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

" hónap járás után felvetettem hogy "mi lenne ha nem állnánk meg a csóknál""

2 hónap után már oda is adnád magad??

Gratulálok, tökéletesen leírtad ezzel a korodbeli lányok értékelhetőségét.

2016. febr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én azt tudnám ehhez hozzátenni (nem ismerhetem a helyzetet, vagy a romlás okát), hogy attól még ismered, vagy nem tudod teljesen meghatározni a srácot, hogy másokhoz hasonlíttatod, "még ratyibbakhoz", mert nem csak kétféle ember van a világon. Talán ott rontottad el, hogy ne általánosíts.

A ratyi csajpecérek dolga a sajátjuk, de másféle, hamiskás, megbízhatatlan fickók is olyanok amilyenek. Attól, hogy nem olyan "mint a többi", még neki is lehetnek hibái.

2016. márc. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
attól még nem ismered*
2016. márc. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!