Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek egy 10-es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek egy 10-es skálan mennyire fontos a kockahas?

Figyelt kérdés
Csak érdeklődök. Nem úgy értettem hogy vagy kockahas vagy elhízott ember közt válasszatok, hanem egy normál testsúlyú nem elhízott, nem sovány, emberről van szó. Mennyire tudnátok nélkülözni? :)
2016. febr. 28. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudják nélkülözni, és a nők nagy %-a, nem ért a "kockahas"-hoz. Ez alatt értem, hogy nekik az is kockahas ha van egy 50 kilós férfi, aki csont és bőr.. így látszódik az izomzata.

Ha van kockahas.. normális! Akkor van egy tökéletes étrend, edzés terv, és erre fedezet is. Nem olyan olcsó azért. Ebben az esetben indulhatsz a jégkirálynő hölgyeknél is, akik nem állnak le átlagos pasikkal.

Normális, szép, belsőre egyedi nőkhöz nem kell kockahas.

2016. febr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!
2016. febr. 28. 14:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább az izomzat a fontos, hogy ne egy csontsovány fiú legyen :D

A kockahas óriási előny, a lapos has imponál. Szóval nekem a kockahas egyáltalán nem fontos, inkább csak legyen lapos.

2016. febr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

10-es skálán? Mínusz 10. :D

Nem számít. Inkább foglalkozzon velem, szeressen.

2016. febr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem, ha egy srácnak kockás a hasa.

Persze nem ez a mérvadó, de én nagyon odavagyok érte. :'D

Nem fontos (annyira), de ha van, és egy jó kisugárzás is mellé, akkor a srác számomra 10/11. *-*

2016. ápr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!