Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket mi zavar egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket mi zavar egy csajban? Úgy értem, hogy bejösz neki, és ki akarja deríteni, hogy lehet e ebből valami, hogy ő bejöne neked. Meddig menjen el, szóval mi olyan zavaró már benne?

Figyelt kérdés

2016. márc. 9. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire rafeszul a dologra az zavaro kerdez ra a sracnal ha igen akkor igen ha nem akkor nem
2016. márc. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Shai-Hulud ***** válasza:
Hát ha nyilvánosan megerőszakolna, az már lehet, hogy kissé zavaró lenne... :-D
2016. márc. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hozzam johetsz ha eroszakolni van kedved
2016. márc. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pont az erőszakoskodást szeretném kihagyni, úgyhogy: nem, nincs kedvem erőszakoskodni,de ha szeretnél egy szép kis monoklit, akkor viszont Te jöhetsz hozzám...
2016. márc. 9. 15:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Igaz most keltem és biztos azért vagyok ilyen tompa de én nem igazán értem a kérdésed.Bocsi.

Tudnál írni privátba hogy hogy is van ez a dolog köztetek?

2016. márc. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mutasd meg hogy érdeklődsz iránta, de nem kell túlzásba esni. nemhiszem hogy olyan zavaró tudnál lenni mondjuk egy olyannak akinek szintén tetszel, mert akkor örülni fog minden percnek amit veled beszélhet. egyébként mire érted hogy meddig menjen el? ha nem jösz be a srácnak és a tudtodra adja akkor ott a vége s kereshetsz másik jelöltet.
2016. márc. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket :P
2016. márc. 9. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!