Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet? Veleményetek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet? Veleményetek? Sztori⬇

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel régen egy iskolába jártunk, (ő már elballagott, nekem utolsó évem) és ő tetszett is egy ideig.. Suliba beszélgettünk egy párszor, de inkább csak köszöngettünk egymásnak..

Aztán mikor elballagot minden kapcsolat megszakadt kettőnk közt, viszont most február végén volt a születésnapja amin felköszöntöttem snapen, vissza is írt:D

Az óta beszélünk (snapen), és ma reggel írt, hogy "Jó reggelt Baba!😊❤" (pirulós smiley és szivecske).. - képnek a hasát rakta😄 én meg írtam hogy "komoly😍😏" és vissza írta "ha te mondod😍❤"

Mit jelenthet ez?

16/l és 17/f



2016. márc. 12. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Kufircolni akar, mi mást jelenthetne? :D
2016. márc. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hat. ha olyan tipusu lany vagy akinek meg sosem volt baratja es szuz is vagy... akkor csak szorakozik veled! ha pedig ennek az ellenkezoje vagy, aki tudjuk minek nevezzuk, es minden pasinak te kellesz lehet tenyleg tetszel neki!
2016. márc. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attol hogy szuz es nem volt baratja mar csak csunya lehet 16 evesen? Ha 30 lenne azt mondanam ok de igy
2016. márc. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szűz vagyok, de nem jelenti azt, hogy úgy nézek ki, mint egy cirkuszi majom:D

De a kérdesemre, ami érdekel, adna valaki egy értelmes választ!?:)

2016. márc. 12. 20:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Öhhm. Szerintem semmit. Minden lány ilyen baromságokat küld mindenkinek... :D
2016. márc. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok:D és nekem küldte:) -a fiú:D
2016. márc. 13. 17:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Hoppááááá.... ._.

Akkor passz. :D

2016. márc. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
semmi különöset nem jelent szerintem. lehet dugni akar. de inkább csak mutogatja magát. de amúgy attól is függ hogy miről beszélgettek és milyen jellegűek a beszélgetéseitek.
2016. márc. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!