Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek találkozzak vele?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek találkozzak vele? (Többi lent)

Figyelt kérdés

van egy srác aki rám írt és megkérdezte nem e akarnék valamikor találkozni vele hogy jobban megismerjen. Szerintetek mi lehet a szándéka? Félek.😔


Ő19/F én 16/L



2016. márc. 19. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg akar ölni
2016. márc. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elobb mond meg neki hogy neten akarsz egy kicsit beszelni elobb utana talalkozhatok
2016. márc. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elfog rabolni, és elad a piacon
2016. márc. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sahara :) ***** válasza:

Ha a félsz,akkor ne menj el.

De,ha szeretnéd egy kicsit jobban megismerni,akkor írd azt neki,hogy előbb még itt ismerjük meg vmennyire egymást(vagy vmi ilyesmit).

Amúgy láttad már őt élőben?Vagy teljesen idegen számodra?

2016. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2-es és 4-es válaszoló: jól mondod de ha túl sokat vár mert 1 nap alatt is meglehet ismerni azt amit kell, és élőben fogja úgyis igazából megismerni, de akkor sem rögtön hanem 2-3 találkozó után. Szerintem menj el vele nyugodtan, nem lesz semmi gond, max rájössz hogy nem ő kell stb
2016. márc. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm.



Amúgy már láttam párazor az utcán se nem beszéltem vele soha

2016. márc. 19. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!