Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak kiakadva tinik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak kiakadva tinik, hogy ilyenek a mai fiatalok?

Figyelt kérdés

Sokszor van ilyen kérdés és akkor 14 évesek itt sírnak, hogy ezek a mai fiatalok milyenek, meg tiszta szégyen, stb. De mire alapozzák ezt sokan?? Tudják, milyenek voltak 5, 10, vagy 15 évvel ezelőtt? lehet, még rosszabb volt akkor, mint most, vagy honnan tudják, hogy a mostaniak rosszak....

Mert egy-két idősebb más korban nőtt fel, nekik az volt a természetes, de ma már más és ő véleményükből gondolják? vagy miből? nem értem...



2016. márc. 20. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el, léteznek még olyan szülők, akiknek van valamiféle kapcsolatuk a gyerekükkel és el tudnak beszélgetni velük, esetleg meg is NEVELTÉK őket. Szóval van egyfajta elképzelésük arról, hogy mennyivel másabb volt a helyzet régen.
2016. márc. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Majd 10 év mulva megint az lesz hogy "jaj ezek a fiatalok annyira buták bezzeg én érettebb vagyok mint ők" szöveg

Minden kornak meg van ez a része

2016. márc. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Figyeld a mai fiatalok szerintem tényleg egy gyökerek mármint ez a 14-8/9 es korosztály. Saját magukat sem veszik észre semmilyen körülmények között sem , szóval nem csodálkozom azon , hogy csak máson látják meg még a saját hibáikat is. Én sem vagyok egy egy öregember éppen 24 éves vagyok ,de tény hogy amikor én voltam 15 akkor játszó tereken voltunk meg normális dolgokat csináltunk. De az amikor 15 éves csaj sír a f*ért meg komoly párkapcsolatot szeretne akkor már azért felmerül a kérdés lehet régen is volt ilyen csak nem volt ennyire kimondva. De a férfiakra bocs fiúkra is igaz ez 0 felnőttes vonás tényleg úgy festenek mint valami csaj a legtöbb , de amúgy úgy is viselkednek dolgozni nem tudnak kisebb fizikai terhelésnél is már dobálják a f*kat amerre csak lehet -.- szóval erről ennyit. Várj még pár évet , és meglátod miért mondják rájuk ezeket..
2016. márc. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerinted az problema ha en 18 evesen latom hogy valami problema van a korosztalyommal?

Mert nem kell tul sok tapasztalat vagy elbeszelgetes ahhoz, hogy tudjam amit csinalnak nem jo.

Mert bocsi de szerintem 14 evesen ne szivjunk meg szexeljunk meg fetrengjunk a hanyasunkban.

2016. márc. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 29 éves vagyok, tanár, egész napomat a mai fiatalok közt töltöm, és SEMMI lényeges különbséget nem látok köztük és aközött, amilyen én korosztályom volt 15 éve.
2016. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak kivételek. Mi például (én és a haverjaim) kijárunk focizni, edzésekre járunk, Xboxozunk, meg playstation stb, egymáshoz eljárunk filmet nézni, játszani szóval teljsen normális dolgokat. De itt vége is a kivételeknek az iskolánkból legalábbis. A többiek, szívnak (még ha csak simma cigi lenne.. ), isznak, szexelnek, szét verik a másikat, vissza feleselnek a tanároknak (persze én is szoktam, de ha ők csinálják már nekem ég a pofám hogy hogyan lehet így viselkedni, pedig én se vagyok mintapéldány :D)(hozzá teszem 8.osztály..)
2016. márc. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én egyházi suliba járok és mi szerintem teljesen normálisak vagyunk, szoktunk még játszani (hétfa, ipiapacs, fedezékbe stb.) és nekem a csapattársaimmal van problémám akik 13 évesen azon keseregnek, hogy megbántották a pasijukat mert egy másik fiúval flörtöltek vagy azon izgulnak, hogy a sportorvosnál kimutatják-e, hogy fogamzásgátlót szednek (13 évesen!) az egyik csapattársam tavaly szétvagdosta a kezét, mert valami fiú nem akart járni vele. Nekem igazándiból ez a bajom a korosztályommal. Lehet, hogy én vagyok az óvodás meg a pisis hülyegyerek, de 13 évesen nehogy már a pasikon múljon az élete! Ha úgy gondolja akkor járjanak nekem mindegy, de szerintem sokkal inkább az a normális amit mi csinálunk az osztálytársaimmal: játszunk, beszélgetünk, hülyéskedünk.

13/L

2016. márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!