Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tartható fent egy igaz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tartható fent egy igaz fiú lány barátság mikor mindkettőnknek tetszik a másik?

Figyelt kérdés
Pár éve ismerjük egymást mindig is jóba voltunk nagyon de sokáig volt barátnője. Már 1 éve viszont nem járnak de azóta mi ketten kissé ittasan csókoloztunk is. Mindkettőnk oda van a másikért de nem tőrünk ki ebből a baráság dologból pedig ő azt is mondja h miattam meghülyül ő is mert hatással vagyok rá ha a közelében vagyok és h csak velem beszél ennyire őszintén. Nem vagyunk már kisgyerekek így aztàn nem tudom mit lehet tenni.. Mit csináljak h kitörjek ebből a helyzetből? Én 19/L ő 23/F

2016. márc. 25. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Csókold meg és garantáltan kitörsz ebből a helyzetből.
2016. márc. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha nem akar többet utána? :/
2016. márc. 25. 12:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De ha bejöttök egymásnak miért akarnátok csak barátok maradni? A kérdésre a válasz pedig szerintem: semeddig
2016. márc. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez már régóta nem barátság. Sima barátok nem csókolóznak, még ittasan se. Csak az olyanok, akik alapból tetszenek egymásnak.

Szerintem.

2016. márc. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom de nemtom igazából azt látom rajta h nem akar nagyon kapcsolatot vagy nem meri bevallani magának azt h több van köztünk mint barátság
2016. márc. 25. 15:04
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Akár örökké. Persze, a barátság MELLETT simán össze is jöhettek. Szerintem a legfantasztikusabb kapcsolat az, amikor a szerelmed a legjobb barátod is. :)

Tapasztalat, hogy a kapcsolat vége sem jelenti feltétlenül a barátság végét.

2016. márc. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De romantikus kapcsolat nem alakul ki köztünk ez a bajom... olyanok vagyunk mint egy pár de mégse vagyunk együtt soha nem mondta h szeret vagy bármi
2016. márc. 25. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!