Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek tetszenek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszenek az ilyen típusú lányok?

Figyelt kérdés
Barna, göndör haj, barna szem, 160 cm 50 kg, mosolygós.

2016. márc. 28. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
évjárattól és köbcentitől függ
2016. márc. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem fiú vagyok, és nem is trollkodásból írom, de: ebből egyrészt nem lehet túl sokat megtudni rólad. Az hogy tetszel-e egy fiúnak, nem annyira múlik a külsőn, ha nem vagy bányarém, már van esélyed (tapasztalatból mondom).

Amúgy pedig azok a fiúk, akik itt válaszolni fognak nem igazán számítanak, egyrészt, biztos nem akarsz a neten összejönni valakivel, másrészt pedig úgy vannak vele, hogy mindegy hogy néz ki, csak legyen már csajom...

2016. márc. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Barna haj - tök mindegy a hajszín

göndör haj- imádom

barna szem- ez is tök mindegy

160 cm- magasság tök mindegy

50 kg- súly is teljesen mindegy, lényeg,hogy ne legyen kövér vagy sovány

mosolygós - hatalmas előny!


De ez nem egy lány típus, gyakorlatilag külső adottságot (a mosolyt leszámítva). De ennyi kevés nekem ahhoz, hogy egy lány szimpatikus legyen.

De ezen kevés infók alapján minden rendben veled (:

2016. márc. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
külső adottságok*
2016. márc. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon is:)
2016. márc. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló tökéletesen megmondta. Itt lehetsz malac vagy deszka, csúnya vagy még csúnyább vagy akár mi lehet veled az itteni fiúknak mindegy milyen vagy. :D
2016. márc. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
minden ok, de azzal a magassággal kitörölhetem...191 vagyok ugyanis
2016. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!