Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányokban/fiúkban mit találtok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokban/fiúkban mit találtok vonzónak? Hogyha megtetszett az illető, akkor hogy közeledtek hozzá?

Figyelt kérdés

PL:Nektek mi alapján tetszik meg valaki, mi fontos benne??? Inkább a külső vagy a belső tulajdonságok számítanak??? Egy 15- 17 évesben mik a vonzó tulajdonságok? Milyennek képzelitek el az ideális első randit/ párkapcsolatot???

fontos számotokra a 'kemia'

személyes történeteket véleményeket írjatok légyszi

?



2016. márc. 31. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
ennyire unatkozol vagy mi?
2016. márc. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fanni27 ***** válasza:

Nálam inkább a belső tulajdonságok számítanak, bár az is fontos hogy azért ne legyen csúnya/igénytelen, és legyen benne valami vonzó. Nekem egy fiúban az tetszik (belsőleg), hogy figyelmes, őszinte, és bátor de nem az a felvágós "hűűű, de menő vagyok" típus.

Én sosem képzeltem el ideális randit. :)

2016. márc. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. koszi az ertelmes valaszt
2016. márc. 31. 21:43
 4/6 Fanni27 ***** válasza:
0%
:)
2016. márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Hmm.. számomra fontos ha a srác egy kicsit különc/ érdekes nem unalmas és megtud nevetetni.Van saját véleménye és nem fél kimondani.

Nekem fontosabb a belső tulajdonság , de ugyankkor ne taszítson.pl: jóval magasabb srácok jobban bejönnek vagy a kék szeműek.

Az első randit: mivel én nagyon szeretem a kávét én inkább kávézni mennék el egy kávézóban. Majd ha minden jól alakul akkor esetleg séta a környéken.

Szerintem fontos a két fél közötti kommunikáció. Nincs hazugság még ha bántó is. Igyekezünk megoldani a vitáinkat és sosem feküdnénk le este haraggal hanem megbeszélnénk. Egymást támogatnánk és mindig segítenénk egymason. Ha szomorú megnevetetjük egymást vagy csak megöleled.

A kémia minden kapcsolatban fontos. Valaki szerint nem de szerintem igen. A két fél között legyen azért vonzódás és kész XD

2016. márc. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Leginkább az a lényeg hogy kedves, okos, udvarias, jól nevelt, vidám, barátságos legyen. Ez látszik a viselkedésen, beszéden általában. A külsőben max annyi fontos, hogy igényes legyen. Nekem még az is mindegy hogy fiú vagy lány, ha minden belső jó tulajdonság megvan akkor bejön mindenképp. Én lány vagyok amúgy.
2016. ápr. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!