Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért járnak együtt, ha nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért járnak együtt, ha nem is csinálnak semmit? Többi lent.

Figyelt kérdés

Az osztályom átlagosan 12,13 éves és 6. osztályba járunk. Van 2 osztálytársam, akik együtt járnak kb. 3,4 hónapja, de egyszerűen nem csinálnak semmit, mintha csak simán jóbarátok lennének. Egész nap alig szólnak egymáshoz. Egyébként már kiskoruk óta ismerik egymást, és a fiú már régen elég durván kihasznált (úgy tett mindha őrülten szerelmes lett volna belém,de tudtam, hogy csak a másik lány féltékennyé tevése miatt csinálta, mert mindig hazudik)


Egyetlen egy kép volt róluk fent instagramon, de ott is, mintha csak 2 barát lett volna együtt, mindketten fapofával, jól távol egymástól voltak.


A fiú részéről inkább olyan, mintha csak azért járna vele, hogy menőzhessen vele, hogy neki már van barátnője. És amúgy kicsit mintha szerelmes lenne az egyik barátnőmbe, aki amúgy azt mondta, hogy a lány folyton ugráltatja a fiút, és olyanokat mondott a barátnőmnek, hogy ,,szálj le a pasimról, mert ő az enyém"


Rém idegesítő mindjettő, utálom őket. Ez mégis mennyire normális?



2016. ápr. 4. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén: mi közöd hozzá?

Mi közöd ahhoz, hogy számukra mit jelent egy párkapcsolat?

Honnan tudod, hogy mit éreznek egymás iránt? Az nincs ám a homlokukra írva!

2016. ápr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mindkettő*
2016. ápr. 4. 15:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak az iskolában ilyenek. Ami sokkal jobb szerintem mintha egymás szájában lennének egész nap. Volt benne részem és nagyon irritáló. Szerintem te inkább csak féltékeny vagy:)
2016. ápr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 Neked volt, nekem van.


Amúgy, ez a mai szokás. Nekem egyik "barátom" is ilyen volt. 3 hónap ezzel (legjobb esetben) aztán mással. Így volt "menő"..

2016. ápr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6. osztályban ne is várj többet, ők így érzik jól magukat ez van.:)
2016. ápr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!