Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne megszivatni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne megszivatni egy ilyen fiút?

Figyelt kérdés
Legelöször velem akart kavarni majd megunt mert nem adtam magam könnyen aztán kikezdett barátnőmmel majd az ő barátnőjével is. Közben az a bizonyos barátnő szerelmes lett belé és fogalma sem volt róla h a saját barátnőjével is kavar. A lányok pedig nem tudták h egy fiúról van szó. Most szeretnénk valahogy megleckéztetni.várom az ötleteket!

2016. ápr. 10. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Sehogy. Nem adtad magad könnyen, vagy teljesen elzárkóztál? Nem mindegy!

Max úgy hogy nem beszéltek vele többet

2016. ápr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Láttad a Farkangyal című filmet?

Szerintem a 3.csaj együtt leckéztesse,alázza meg!!!

2016. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sehogy. Vagy azzal, hogy mindharman ezentul qtneztek rajta mintha nem is letezne, mindenhonnan letiltjatok, es ha kerdezi nem valaszoltok. Ezzel egyidoben feltunoen mutassatok, hogy ti harman joban vagytok sot neha ha lat benneteket sokatmondoan sugjatok ossze nezzetek ra es hangosan nevessetek (hogy azt higyje rqjta nevettek). Nehez valakin atnezni, de az ilyen fiukat ez bosszantja legjobban még ha nem is mutatjak.

A lenyeg soha tobbet ne alljatok vele szóba! Az elet meg majd elintezi, nem a ti feladatotok megleckeztetni...en probaltam hasonlo szituban es csak megint en jartam porul, az atnezes a fiun viszont bejott :-).

2016. ápr. 15. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!