Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátnőm, de egy lány a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnőm, de egy lány a suliban akit kedvelek hajt rám, a barátnőmet szeretem, de nem akarom, hogy ez a másik lány nagyon elhidegüljön tőlem, mert barátnőm van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#barátnő #lány #bonyodalom #mély baráti kapcsolat
2016. ápr. 10. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek...választanod kell kettejük közt..
2016. ápr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne tarts két vasat a tűzbe!

Vagy beszéld meg mindkettejükkel, hogy te nyitott kapcsolatot akarsz.

De ez nem így működik, hogy egyszerre több csajod van.

Illetve teheted, csak akkor ne csodálkozz, ha a barátnőd egy idő után lecserél egy normálisabbra.

Ha pedig barátságot akarsz ezzel a másikkal, annak abszolút semmi akadálya, de akkor tisztázd vele, és ne verd át!

2016. ápr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem,nem akartam két vasat a tűzben tartani,csak jó ezzel a másik lánnyal hogy ilyen,nem szeretném,hogy elhidegüljön.
2016. ápr. 10. 22:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Mit szolnal hozza, ha a baratnodre rahajtana egy osztalytarsa. Erre o nem hogy elhajtana hanem meg baratkozni kezdene vele?

Bocsi, de szerintem ez nem fair. Eleg gaz ha kepes olyannal kezdeni akinek van valakije, az ilyet jo messzire el kell kuldeni, nem azon gondolkozni hogy hogyan tartsd meg.

Nem erzem, hogy tenyleg tisztelned a baratnod, kulonben ez neked is nyilvanvalo lenne. Add meg neki a lehetoseged hogy talaljon valakit aki tiszteli is, mert te nyilvanvaloan nem teszed.

2016. ápr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 azureknight0715 ***** válasza:
Tarsd meg őt is de ne csald meg a barátnődet. Egy nőnél imponál ha más csajnak is bejösz ,persze ilyenkor elöjön a féltékenység, kisajátitás vágy, de ne engedd neki. Szimplán kezeld barátként a másik csajt, illetve egy-két olyan dolgot csinálhatsz ami nem durva.
2016. ápr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát figyelj, én most pont ilyen helyzetben vagyok, csak a történet szar oldalán. Én vagyok a nyomuló, csak éppen nem én nyomulok, hanem valójában eredetileg ő kezdte ezt a valamit, ami most történik, én meg csak sodródtam az árral (mielőtt bárki megvetne, szó nincs megcsalásról, hanem egyszerű közeledésről). És őszintén, jobb érzés lenne, ha tudnám hányadán állunk. Szóval nem arról beszélek, hogy akkor üljetek le és beszéljétek meg, mert az én esetemben ezt rettentő kínosnak érezném, meg nem is tudom, hogy miben nyilvánul meg a lány nyomulása. De valahogy éreztetned kéne vele, hogy te abszolút csak a barátja szeretnél lenni, nem kell ehhez elhidegülni.
2016. ápr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!