Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha egy lány azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy lány azt mondja, hogy:, , Na, hogy vagy, csodabogaram? " Jelent egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés
Párszor mondta nekem, már, hogy milyen aranyos vagyok satöbbi. De mindig hozzáteszi, hogy "objektíven nézve". Ez mit jelent? Hogy elismeri, hogy irtózatosan aranyos vagyok, de nem vagyok az esete? Vagy tetszem neki? Az esetek nagyrészében zárkózott típus, de velem nagyon bőb eszédű, nagyon kedves velem, tényleg, mintha bejönnék neki, de közben folyton arról mesél, hogy reménytelenül szerelmes egy király fiúba, stb. Most mi van?
2016. ápr. 18. 16:59
 1/3 anonim válasza:
közeledj hozzá édesem lesz még itt szituáció ;)
2016. ápr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
menne szobára lehet
2016. ápr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :DDD
2016. ápr. 18. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!