Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek tetszene ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek tetszene ha a pasitok ilyen Rap szöveget írna? Illetve mennyire tetszik nektek ha egy fiú tud táncolni illetve azzal foglalkozik?

Figyelt kérdés

Amig itt vagy baj nem érhet, kezed fogom,

Ajkad csókja éget, nem bánom,

Mig szorossan ölelsz, én mennyben járok,

Mikor elengeded a kezem utánnad vágyok,

Minden egyes perc, mit veled töltök kell nekem,

Mig velem vagy csak addig létezem,

Szemem tükre mindent elárúl szívednek,

Szivem dobog, csak is te érted,

Mig velem vagy, nem ér se bánat, se fájdalom,

Nem érint idegesség, perceket számolom,

Te vagy nekem a menedék, ki mellett sosem félek,

Tevagy nekem a mindenem, veled élek,

Veled szép minden, Boldog, Szerelmes,

Szerelem van szivemben örökké szeretlek


Ezt úgy èrtem hogy Táncot tanulok ès oktatok is


Amit tanulok az inkább társas tánc


Amit oktatok ès amiből èlek az Hip-Hop ès street dance and free style

20/F



2016. ápr. 25. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok csildrön of disztenszet-t hallgattál, nem hinném sok lányt érdekel hogy mit írsz, a tettek számítanak és az hogy ne egy nyálgép legyél.
2016. ápr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan lánynak biztos bejön aki szereti a rapet vagy hiphopot meg a nyálas szövegeket. Én nem ilyen vagyok.
2016. ápr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg ha rimelne is ez a Rap... Es csak akkor hinnem el h ez rap ha menne alatta a beat.
2016. ápr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ja egy kicsit nyálas és próbáltam de nem igazán jön ki rímekre és így nehéz jól előadni. Tudom. hogy nem könnyű szöveget írni én is próbálgattam rappet írni. Am meg a rappel vigyázni kell mert a legkedveltebb zenei műfaj.
2016. ápr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bocsi azt akartam írni hogy nem a legkedveltebb
2016. ápr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!