Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 14-15 éves lányok a buszon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 14-15 éves lányok a buszon oda szoktak menni egy 20-25 éves srác elé és jelezni hogy tetszik nekik?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdem mert egy elég egyértelmű ilyen eset történt velem és nem tudtam mit kezdeni a helyzettel, ezért egy kicsit "zavarba gyüttem'" :D

(van barátnőm is mellesleg)

Mit kéne csináljak ilyenkor szerintetek??



2016. ápr. 27. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
20 évesen hagyd a 15 évest a legaja 16 legyen xD
2016. ápr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem akartam tőle semmit, meg úgy mástól se jelenleg :)

de azért jól is esik az ilyen meg kicsit kínos is egyben :D

2016. ápr. 27. 17:25
 3/6 anonim válasza:
hogy történt az eset? lehet csak poénkodtak
2016. ápr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Maximum jelzik, hogy leszállnának.
2016. ápr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

csak egy volt, lehet azért mert szeretem a lányokat nézegetni hazafele menet.


hátrament, aztán visszajött és odaült elém, mosolygott egyfolytában, nézett, haját babrálta stb.


de lehet hogy csak nagyon jó napja volt és félreértem az ilyet. Mindegy, fura volt

2016. ápr. 27. 17:38
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár én 17 vagyok, de soha nem jelenzém, mert tudom, hogy csak hülyét csinálnék magamból.
2016. ápr. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!