Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csaj mondta, hogy elkéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wowpocak kérdése:

A csaj mondta, hogy elkéne menjünk "randira", nem is én kezdeményeztem, erre igyekszem vele egy napja leszervezni és cseszik visszaírni. Kérdem én, mi a fasz?

Figyelt kérdés

Sose gondoltam volna, hogy írok ide kérdést, de most hála az indulataimnak megtettem. Nem tudom érkezik e valamelyikőtöktől kézen fekvő megoldás, de azért kösz, ha próbálsz segíteni.


A csajjal beszélek pár napja, tök jókat eldumáltunk, erre felhozta, hogy találkoznunk kéne. Soha a büdös életbe nem hallottam ilyet, hogy a csaj kezdeményez, szóval eléggé meglepődtem, erre próbálom 1 napja leszervezni, hogy tök jó menjünk el és baszik vissza írni... Komolyan nem hiszem el, ezek után úgy vagyok vele elvesztem a végső bizalmam is a nőkben, mert utasított már el eléggé sok, de amikor ő maga akar VELEM elmenni és baszik tenni érte... áhh eszméletlen idegesít ez. Lekellett ezt írjam, mert jobb, mintha verném a falat. Amúgy 18/F



2016. máj. 6. 23:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál esetleg, hogy valami más dolga akadt és még nem volt ideje visszaírni vagy hasonló?
2016. máj. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Bocsi, tudom, hogy sz@r érzés az egész, de megnevettettél. :D
2016. máj. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
1. Eddig is játszotta ezt, csak tudod eléggé idegesítő amikor kiírja a Facebook, hogy "látta" és tényleg baszik vissza írni. Nem tudom... ezt tényleg leszarnám, ha én kezdtem volna az egészet, csak így ... remélem a lényeget érted
2016. máj. 6. 23:15
 4/18 A kérdező kommentje:
2. Kösz, igyekszem valami fekete humort belevinni, már túl vagyok egy cseszett könyvön is ami a nőket vesézi, de látod milyenek... esküszöm a Bilzerian csinálja jól
2016. máj. 6. 23:16
 5/18 anonim ***** válasza:

Ez k. va viccesen írtad.. XD


1.Nézd meg, hogy van-e internetkapcsolat, hogy tényleg átment-e

2. Győződj meg róla, hogy nem-e elfoglalt

3. Sz.rd le!

2016. máj. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
3. Kösz a tippet, jól esik. Este volt egy rohadt jó rém álmom, az lenyugtatott legalább... leszarom a ... , szóval ja... ezeket a nőket aki megérti ááá
2016. máj. 7. 10:51
 7/18 anonim válasza:

Az is lehet, hogy véletlenül írta. Szóval, csak úgy elkezdte írni, mire meg befejezte, arra gondolt, hogy inkább nem küldi el, de a törlés helyett küldésre nyomott rá. Most meg kínosan érzi magát.

Egyébként én is köszönöm a röhögőgörcsöt. :D

2016. máj. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
4. Azt hozzá kell tegyem, hogy nem azért írtam, hogy mindenki szarrá röhögje magát :D na mindegy basszus...
2016. máj. 7. 13:07
 9/18 anonim ***** válasza:
És még egyik csaj osztálytársam képes volt nekem azt mondani hogy mi, férfiak vagyunk a bonyolultak akiket nehezen lehet megfejteni.. OK. :'DDDDDDD
2016. máj. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
5. De most gondold át basszus. Én személy szerint rohadtul a logika alapján szoktam gondolkodni. A csaj találkozni akar velem, még sír is, hogy unatkozik, erre +12 órája nem válaszol? Ez egy paradoxon.
2016. máj. 7. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!