Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, inkább ti meséltek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, inkább ti meséltek, vagy szeretitek hallgatni, ahogy a fiú mesél?

Figyelt kérdés
2016. máj. 11. 01:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban nem fontos, hogy ki beszél többet. :)
2016. máj. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
háát bezséljen a csaj, mert kicsit magas és bonyolult amikröl én dumálok :D
2016. máj. 11. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En szivesen hallgatom, sot szeretem is hallgatni ha a fiu mesel. De ha arrol van szo tudok en is. Szerintem is mindegy ki beszel tobbet, amig az a masikat nem zavarja :)
2016. máj. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én imádom hallgatni ha egy fiú mesél valamiről :) csak ne a kocsik legyenek :P v a foci :P de egyébként nem az a fontos hogy ki beszél többet, lehet h a fiú meg a lányt szereti hallgatni :) kinek hogy
2016. máj. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elsősorban ismerkedésre gondoltam, nem kapcsolatra.
2016. máj. 11. 23:34
 6/8 anonim ***** válasza:
én imádom ha egy fiú sokat mesél,persze érdeklődni is kell,túl egyoldalú lenne a beszélgetés ha a "kis egós" beszélne végig,de az érdeklődést jelent,ha sok mindent elmond magáról a srác, betekintést ad az életébe :D
2016. máj. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
beszéljünk az emulgálószerekröl :3
2016. máj. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Joni Kriszt válasza:

Hát a lányok panaszkodnak ha rólad szól minden...

De azért még nem panaszkodtak ha róluk szól...

2016. máj. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!