Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm munkatársa, mindig köszön(bár már ismer szóval ez igazából a normális), valamelyik nap összefutottunk a boltban és kérdezte hogy előbb még nem fent voltál? Többször éreztem már úgy hogy próbál ő is részt venni a beszélgetésekben amikor megyek ismerősömhöz, sokat poénkodik bár szerintem ő eleve ilyen.. 25 éves, ha tetszenék neki már lépett volna igaz?
2016. máj. 11. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem adott jeleket akkor nem hiszem hogy tetszesz neki:(
2016. máj. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha sokat van a társaságodban, és FŐLEG hozzád szegezi a kérdéseit, megoldja hogy néha kettesben is elejtsetek pár szót, akkor tetszel neki, de egyébként ez még kevés, hogy bármit meg lehessen állapítani. Elmondásod alapján egy nagydumást képzeltem el, magabiztos pasit, aki mélyen a szemedbe nézne, és apró jeleket biztosan küldött volna már, ez így még kevés.
2016. máj. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) annyi biztos, hogy jó a humora és ezt tudja is.. A nagy baj, hogy nem régóta ismerem szóval nem tudom pontosan, hogy egyébként milyen azokkal, akiket nem ismer még igazán
2016. máj. 11. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!