Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem/illetve mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem/illetve mit csináljak ha a barátomat kegyetlen módon verika szülei?

Figyelt kérdés

17evesek vagyunk a barátom augusztusban lesz 18.Nwm bírom elviselni hogy mindig bántják ütik, verik.Verbalisan úgyszintén.nagyon nehezen dolgozom fel azt hogy nem tudok mit csinálni, nem tudom ilyen helyzetben mit tehetnek.szornyuek így egyes napjaink, sose tudhatom hogy éppen mikor hív fel ugy hogy a szülei folytogatjak, okolell ütik stb...

Az alap indok az ahogyan beszél, es elvileg meg miattam beszel csúnyán....de igazából az estek 98%aban nem is beszel a szüleivel a viselkedésük miatt...kerlek segitsetek!!!



2016. máj. 17. 00:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!És én mint barátnője mit tudnék tenni meg, hogy lelkileg feltudja dolgozni?
2016. máj. 17. 01:05
 12/13 anonim ***** válasza:

Verika?? Basszus, ez tök szép női név lehetne.

Amúgy meg van családsegítő,hívd fel azt,ott segítenek.

2016. máj. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Emberek ***** válasza:
Mint barátnője. Hát leginkább csak biztatni tudod, nagyon mást nem tudom mit tehetnél érte
2016. máj. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!