Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van a sulimban egy 11-es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a sulimban egy 11-es srác, ha folyosón összefutunk mindig köszön és mosolyog, ez lehet annak a jele, hogy tetszem/szimpatikus vagyok neki?

Figyelt kérdés
Hozzátenném, hogy facebookon nem jelölt vissza, pedig már váltottunk egy-két mondatot...

2016. máj. 22. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Tuti utál .-.
2016. máj. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szarkasztikus volt vagy tényleg? :( amúgy facebookon alig van ismerőse a suliból meg amúgy is...
2016. máj. 22. 13:46
 3/10 toobitter válasza:
70%

Az első válaszoló szarkasztikus volt, ne törődj vele

Ebből elég nehéz megmondani, hogy tetszel-e neki, mert lehet csak szimplán udvarias, viszont szimpatikus lehetsz neki

Ha meg nincs sok ismerőse a suliból facen akkor szerintem az azért lehet, mert csak olyan jelöl vissza akivel többet beszélt, mint egy-két mondat, talán..

Szerintem próbáld meg bejelölni még egyszer, de ami jobb lenne, hogy élőben beszélgetsz vele :)

2016. máj. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam csak nem szeretnék nyomulni meg igazándiból nem sok mindent tudok róla, csak kíváncsi voltam mások véleményére
2016. máj. 22. 13:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Második nem mond valami jó dolgokat. Az tök egyértelmű hogy nem utál, szimpi vagy neki. Senki sem köszön olyannak akit nem bír. De ez azt sem jelenti feltétlenül hogy tetszel neki. Szóval köszönés alapján sok dolgot ne vonj le. A facebook meg..figyelj, szakadj el tőle :D Menni fog, hiszek benned. És ne jelöld be megint, hülyeség, nyomulásnak fogja venni. Nem véletlenül nem jelölt vissza, még nem ismeritek egymást annyira, és annyi alapján amit tudok, ő olyannak néz ki aki nem jelöl vissza olyanokat akiket látásból ismer, vagy még úgy se. De ebből megint csak ne vonj le sok mindent, ettől még lehet nála esélyed. Próbálj vele sokat beszélgetni (ne facen könyörgök) csak vigyázz hogy ne nyomulj :)
2016. máj. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi, amúgy az egy kicsit fura, hogy néha amikor köszön marha fura hanglejtéssel teszi, szóval nem csak odanyög egy sziát, hanem széles mosollyal majdnemhogy elnyújtva köszön... (de nem hiszem, hogy negatívan)
2016. máj. 22. 14:18
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Csinálj neki szilvásbuktát és beléd fog szeretni.
2016. máj. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, szívesen sütnék neki valamit, de az a mostani viszonyunkat nézve nyomulás lenne... :) meg nem tudom mi a kedvenc kajája és akkor már azt csinálnék neki
2016. máj. 23. 14:49
 9/10 anonim válasza:
45%
Attól,függ minden nap köszön illetve szemedbe néz mert nem tudom én fiú vagyok és csak azoknak köszönök akiknek van eselye,az udvariassag akkor köszönt be ha valaki miatt vagy valakik miatt köszönök.
2016. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát, mindig akkor köszön amikor összenézünk, szóval a szemembe néz meg minden... amúgy nemrég vissza is jelölt, de ennyi xd
2016. aug. 29. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!