Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátomat csókolozás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátomat csókolozás közben csikizem akkor mi lehet a következmény?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy nagyon csikizte. Aztán a gatyáján lett egy nedves folt az mi volt? Bepisilt vagy elélvezett?

Mit tudnék még tenni, hogy mégjobb legyen neki?



2016. máj. 23. 06:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Milyen nedves folt?Nagyobb vagy kisebb?Mert mindkettő lehetőség fent áll.

De a bepisilés jobban,mert vannak olyan reakciók mikor megijed,bepánikol és ezért bepisil.

Szerintem ne csikizd.

2016. máj. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Kisebb folt volt
2016. máj. 23. 07:57
 3/7 anonim ***** válasza:
az is lehet, hogy elélvezett.. Vannak akiknél előfordul, főleg ha még nem olyan sokat csókolóztatok.. Vannak olyanok, akiknek egy csók után feláll.. Olyat viszont még nem hallottam, hogy valaki bepisilt volna ilyentől..:D Azt könnyebb irányítani, így fiúként mondom:D
2016. máj. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy élvezte a csikizést. Van olyan. Ha a csikizéssel kapcsolatban szeretnél tippeket, írj!
2016. máj. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem pisilt be, ha kisebb a folt :D
2016. máj. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
hát attól függ mondjuk, ha alsógatya, akkor lehet kicsi pisit csurgatott, ha alsógatyán+farmeren át, akkor biztos hogy eldurrant..
2016. máj. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg...
2016. máj. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!