Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartja mindenki gáznak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartja mindenki gáznak azt hogy 16 évesen valaki még szűz?

Figyelt kérdés

Miért van ez hogy 16 évesen gáz szűznek lenni?

Folyton lehurrognak ha megkérdezik tőlem hogy, szűz vagyok e még...


Azt sem értem hogy egy fiú sem akar szóba állni velem.. Emiatt? Vagy lehet más ok is? Vagy már itt tényleg én vagyok a hibás? Ezt nem értem...........😞



2016. máj. 27. 22:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Gyoker az aki emiatt nem allna szoba valakivel...
2016. máj. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz.

Az gáz aki azt hiszi gáz:D

16/L

2016. máj. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Nem, ők a.hibásak b+ 16 évesen még sehol se ban csak mivel menő keres egy ri.bancot és lefekszik vele ( ez a csoport egyik fele) valaki meg hogy ne égja hazudik
2016. máj. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Bocs telórol irok
2016. máj. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Hát köszi... Csak nem értem én se hogy miért ilyenek a többiek... Még úgy látom nekik minden könnyebb mint nekem... Lehet csak halucinálok😂
2016. máj. 27. 22:33
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha fogyasztottál tudatmódosítót, akkor halucinálhatsz :D.. Amúgy teljesen normális vagy :D Sőt jobb is ;)

17F

2016. máj. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
100%

Hova fajul mar ez a vilag, de tenyleg..

En 15 eves vagyok, es szuz. Az osztalyomba par ember van aki szuz meg. Mert mar az a divat hogy mindenki leheto leghamarabb elveszitse. Mert akkor leszel valaki.Es mikor kerdeztek tolem is kb engem is lehurrognak es kinevetnek.:D De engem nem erdekel, en felvallalom hogy igen is az vagyok. En ugygondolom hogy egyatalan nem gaz. Nemkell beallni a tobbiek utan.Es neked sem kene olyanokkal foglalkozni. Nemvagy hibas egyatalan, majd jon az magatol:)

2016. máj. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

mint az 1-irta az egy gyökér aki ezért nemál szóba veled.

Énis az vagyok még 17F xD pacsi:D nem akarom akárkivel elveszíteni xD

2016. máj. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
én azt tartom gáznak ha egy kislány 16 évesen már nem szűz
2016. máj. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz,neked is ugyan úgy el jön az első alkalom,mint az olyanoknak akik hamarabb vesztették el a szüzességüket.

Én 15 éves voltam,és én úgy voltam vele,hogy én szeretem ezt a lányt,és összejöttek a dolgok. Nekünk így volt tökéletes:)

Semmivel sem vagy kevesebb mint az olyanok akik a te korodban nem szüzek!

(Ja és aki lehurrogna,hogy hú 15 évesen vesztettem el,az tudomásul vehetné,hogy ez úgyan úgy megesett a 2000-es évek elején,mint most 2016-ban szóval mindenki maga tudja,hogy mikor érzi jónak!;)

2016. máj. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!