Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 évesek! Hogyan fogadnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesek! Hogyan fogadnátok egy 17 éves közeledését?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy jó-e a kategória,de ha nem akkor úgyis átrakják máshova :)


De a kérdésre visszatérve:

a) 20 éves fiúk/férfiak, ti hogyan fogadnátok, ha egy 17 éves lány közeledne hozzátok? Gyereknek tartanátok?

b) 20 éves lányok/nők, ti mit reagálnátok le, ha egy 17 éves srác kezdeményezne nálatok?



2016. máj. 29. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

a) minden 20 éves örülne neki

b) itt minden 20 éves lány elutasítaná.

2016. máj. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

17 éves kis tinilányka vagyok :D

Jelenleg abban a korban vagyok hogy nem érdekelnek a korombeli srácok, leginkább 20 felett keresgélek.Próbálkoztam egy 21 éves srácnál ő gyereknek tartott nem vett komolyan, de egy éjszakát bevállalt volna...Legjobb barátom 21 éves srác, neki sajnos tetszek és össze jönne velem, de én nem szeretnék vele.Próbálkoztam egy 23 éves srácnál is, de ő is gyereknek tartott. Nehéz a helyzet, alig várom hogy 0 legyek és akkor már szabad a pálya az érett pasikhoz :D

2016. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20* legyek
2016. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es, igazán sajnálom a srácot. Én is ilyen helyzetben vagyok mint ő. Meghallgat, próbál kedveskedni és figyel rád, neki iszonyat rosszan esik az, hogy olyanoknál próbálkozol, akik csak lyuknak tekintenek, a srác egy igazi balfék, mint én, te pedig egyszerre szerencsés és idióta vagy. Azt ajánlom ne szivasd a srácot, hogyha tényleg nem érdekel és hagyd békén, először bántani fogja, majd fel is fog keresni valószínűleg, de később jobb lesz neki, de amit most érez az leírhatatlan...
2016. máj. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
20 eves lany vagyok, nalam eselye sem lenne egy 17 eves tininek. Nem vagyunk egy "sulycsoport", nekem ferfire van szuksegem, aki olyan dolgokat tud megadni nekem amir egy erettsegi elott allo kamasz keptelen lenne megadni.
2016. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös Egy ilyen bunkó lány ingyen se kéne:(

Mert általánosítasz, és mert bunkó vagy.

Nem csak a fiúk bunkók, a lányok is tudnak azok lenni.

A lányok többsége nem az! Te mint kivétel(bunkó)

erősíted a szabályt!

2016. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért mert lebunkózol, még nem leszel férfiasabb. Sajnos, 17 éves fiúk nem lesznek még készen arra, hogy egy nő mellett férfiak legyenek. Ez tény. Nem általánosítás. Még nincsenek ott az életben, még csak tanulják, hogy hogyan legyenek egyszer férfiak, mert még tinik. Ezen nincs mit ragozni. Az én esetemben meg abszolút szóba sem tudna jönni, akármennyire is érettnek hiszi magát. Már most éveket dolgoztam egyedül külföldön, egyedül élek, fent tartom magam, utazgatok. Egy 17 éves fiú ebben hol tudna szerepet vállalni? Sehol. Mert még tini, és ennek az életkornak megfelelő feladatai és kötelességei vannak.
2016. jún. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!