Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora az esélye hogy járna-e...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye hogy járna-e velem? Mert érdekes módon pont akkor lép le mindig amikor visszaírok. Aztán visszaír ő is kb fél óra mulva. Pedig jól elbeszélgetünk csak darabonként.

Figyelt kérdés
2016. jún. 2. 08:57
 1/6 anonim válasza:

Hasonlo volt velem is... "nem latta hogy irtam", "nem volt fent csak a telo mutatta"


Az elejen minden nagyon jo volt, egybol valaszolt, ahogy feljott Facebookra, viszont egy ket nap utan nem valaszolt egyaltalan, vagy csak kesobb. Ez igy ment majdnem egy honapig, akkor elmondtam neki, hogy tetszik nekem. O nem erez igy, sajnalja. Azota se kep se hang. Jo par eve ismertem a lanyt. Nekem ez nem jott be....remelem neked szerencsed lesz :)


Mellesleg egesz kerek mondatokban valaszol, esetlek kozpontozas, ekezetek vannak?

2016. jún. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem.köszónöm a választ.énis el akarom mondani neki hogy tetszik és hogy érzek iránta.

Köszi énis remélem.

Igen egész kerek mondatokkal válaszol szépen ékezetekkel. Miért?

2016. jún. 2. 10:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Talalkoztatok mar?

Hivd el valahova es ott mond el neki.

Hidd el sokkal hitelesebb:)

Remelem sikerul

2016. jún. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Azért lehet fontos az, hogy tagoltan ir, ekezeteket hasznal (nem ugy mint most en :D), es egesz mondatokat ir, mert legalabb ennyivel megtisztel es szan ra idot, hogy rendesen leirja. Ez jo jel lehet peldaul :)


A barataim kirohogtek, amikor mondtam nekik, hogy abban a pillanatban, amint felmentem Facebookra, a lany le is ment. Beleptem messengerbe, ramentem a beszelgetesunkre, 1 perce aktiv/most aktiv aztan par pillanat mulva meg mar offline volt megint. Ketlem, hogy olyan sok veletlen egybeeses lenne....


Amugy ne kapkodd el, de minel hamarabb mondd el neki mit erzel. Mert ez a spekulalgatas/talalgatas, amit te is csinalsz (es amit en is ugyanigy csinaltam) rendkivul idegorlo tud lenni. Ha alapbol nem jossz be neki, akkor mar mindegy, ez nem segit. Tudom, faj, meg nem esik jol, de sajat tapasztalatomat osztom meg veled.


Mellesleg megtudhatom a korodat es a nemedet? :D Csak kicancsi vagyok.

Sok sikert kivanok neked! :)

18/F

2016. jún. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen az a baj én is kétlem hogy véletlen lenne velem is..de az a poén hogy sokszor ő kérdezi meg pl hogy mizu hogy vagyok stb.szval beszélgetünk csak szaggatottan de persze örülök neki.

Ahan értem igen énse szeretném idegesíteni magamat rajta most hétvégén megmondom neki persze személyesen.lessz ami lessz már taliztunk jó párszor is szval itt az ideje.köszi a tanácsot! 17vagyok.

2016. jún. 3. 00:26
 6/6 anonim válasza:

Remelem tudtam segiteni.

Ha mar ir az is jo jel, de ha kerdez, akkor szerintem jo uton jarsz.

Jol teszed, hogy szemelyesen kerdezed meg efelol, de ne legyel nyomulos. Kicsit oldd elotte a hangulatot, majd egy ket tema utan vezesd ra. Meg arra is figyelhetsz, hogy csak ketten legyetek, mas barat ne nagyon. ... de gondolom ezt te is igy szeretted volna :)


Sok sikert! Batran!

2016. jún. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!